Smart Ultra 6 Brick

Tlgklz

Hectopat
Daha fazla  
1-) Telefonun yazılımının ırzına geçtim Rootda var bana kaça patlar yetkili servis?
2-) Elimde 5.1.1 Stock Upgrade Zip, Stock Recovery var. Bana acil bunları flashlayacağım bir program önerin.

Detaylar;
Merakıma yenik düşüp geliştirici poklarındaki hızlı başlatma modunu aktifleştirdim. Ne güzel böyle kapanıp açmak kolaymış diye düşünürken kapatıp şarja taktım. Pokluğunu yaptı gene bootloop'a girdi. Twrp falan sağ olsun. Onun için recovery moda alıp baştan başlattım bu seferde daha beter loopa girdi. Salak kafam factory reset atmak yerine, gittim twrp üzerinde wipe dalvik cache ve cache yaptım. Sıkıntı yok. Ama boot loop devam ediyor. Bu sefer ula bu system ne olaki? Her halde dosyalar falan diye düşündüm (Beynimi ++++). Onuda sıfırladım. OS gitti. GG. Çöp.
Dosyaları yedekledim neysede, yok olum telefon boş lan. Android yok içinde. Şimdi stock ROM'u flashlayabilirsem bırakıcam bu rootmuş, twrpymiş haşa bir daha elimi sürmeyeceğim
icon_biggrin.gif
.
Bilen vardır umarım. Hiç değilse ilk maddeyi. Ucuza mal olursa uğraşmayayım gidip vereyim 1 hafta 2 hafta neyse bekleriz.

Brick olduğundan şüphelenmeyede başladım. Bilgisayara takınca DUE mu ne moduna geçiyor ama...

Son düzenleyen: Moderatör:
Android OS silindiği için FTM moda girmiyor haliyle bilgisayar üzerinde DFU mod üzerinden flashlama yapamadım. TWRP ile custom rom yükleyebilirdim ama sonra çok uğraşmam gerekeceği için yapmadım. Verdim servise, sebep olarak cihaz açılmıyor dendi ve yarın gönderilecek. Kahretsin ki KYK servise verdiler. 1 ay sonra cevap yazarım ücret hakkında.

523 LİRA TUTMUŞ... Geri iade istedim. 100 liraya yazılım attıracağım.

Uyarı! Bu konu 8 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı