Smartwhact HW 16 akıllı saat incelemesi

Selamünaleyküm iyi akşamlar sevgili sosyal üyeleri. Bir süredir kullanmakta olduğum smartwhact hw 16 akıllı saatimin iyi ve kötü yönlerini sizinle paylaşacağım.

IMG_20220116_173238.jpg

1. malzeme kalitesi: Malzeme kalitesi yönünden hoşuma gitti. Kolunuzda kalitesiz bir görüntüye sahip değil saati ilk sipariş ettiğimde kordonlarının biraz zorlama, da koptuğunu ve aşırı plastik koktuğunu duymuştum, fakat bana gelen üründe plastik kokusu yoktu ve kordon kalitesini beğendim.
2. ekran kalitesi: Dokunmatik yönünden iyi fakat öyle çok hafif dokunuşları akıllı telefon gibi algılamıyor ciddi basmak gerek, menülerinde kasma yok stabil çalışıyor.
3. şarj durumu: Şarj durumu konusuna gelirsek sarjı gayet hızlı doluyor fakat uzun kullanımda yarım günü çıkarıyor, şöyle söyleyeyim sabah okula giderken %95-100 arası koluma takıyorum çıkışta 10-15 falan kalıyor.
4. sağlamlık: Arkadaşlar sağlamlık konusunda demek istediğim kolunuzda gayet sağlam ve şık bir görünüme sahip fakat yere düşürmede ne olacağını Allah bilir, bence dayanmaz.
5. çabuk bozulur mu? Arkadaşlar saat biraz zamandır bende öyle garip şüpheli bir davranışını görmedim fakat ileriki zamanda ne olur bilemem.
Son olarak saat bana göre güzel istediğim gibi geldi ama yan düğmesi nazik zorlamaya gelmez kırılır alırken dikkat edin. Şu anda fiyatı 289-330 lira arası.
Arkadaşlar merak ettikleriniz detaylar varsa buyurun sorabilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı