Çözüldü Smile'a ne oldu?

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.
Makaleler
3
Bir ara Smile NET vardı. Şimdi sitesine ulaşmak istiyorum ama ulaşamıyorum. D-Smart satın almış diyorlardı bu doğru mu?
Ya da Smile battı mı?
Bilgi verirseniz sevinirim.

Çözüm
Smile ADSL zaten D-Smart'a aitti. Markayı ortadan kaldırıp tamamen D-Smart Net yaptılar, olay bu. Bir zamanlar ben de kullanmıştım ama bugün VDSL olan bölgelerde bile ADSL kullanan müşterilerini yeni sisteme geçirmiyorlar. Uzak durmakta fayda var.
Bir ara Smile NET vardı. Şimdi sitesine ulaşmak istiyorum ama ulaşamıyorum. D-Smart satın almış diyorlardı bu doğru mu?
Ya da Smile battı mı?
Bilgi verirseniz sevinirim.
İsmi değişmiş muhtemelen.

Smile ADSL zaten D-Smart'a aitti. Markayı ortadan kaldırıp tamamen D-Smart Net yaptılar, olay bu. Bir zamanlar ben de kullanmıştım ama bugün VDSL olan bölgelerde bile ADSL kullanan müşterilerini yeni sisteme geçirmiyorlar. Uzak durmakta fayda var.

Çözüm
En son 6 sene önce D-Smart kullanıyordum, Allah düşmanımın başına vermesin.
5 senedir Superonline müşterisiyim fiyatlar dışında gayet memnunum. Üniversiteye gidiyorum eve çıktığımda büyük ihtimal TurkNet'e bir şans vereceğim. Tabii 75Mbps üstü altyapı varsa.

Açıkçası biz de D-Smart NET'liyiz.
Kurtulmanın yolunu bulmaya çalışıyorum ama nerede...

Yeni konular

Geri
Yukarı