Snakebite kasası 1 haftaya kaç lira olur?

DexMean

Hectopat
Daha fazla  
Sistem Özellikleri
ASUS ROG STRIX G513RM Ryzen 7 6800H , NVIDIA RTX 3060 140W, 16GB 4800MHz RAM, 512+500GB M2 SSD
Arkadaşlar merhaba,
Dün snakebite kasası düşürdüm ve Steam Guard'dan dolayı en erken 13 Mayıs'ta satabiliyorum. Forza Horizon 4 almak istediğim için merak ediyorum. Kasanın fiyatı artar mı, azalır mı? Bu işlerden anlayan kişiler cevaplarsa sevinirim.

Azalır. Çünkü yeni bir kasa. İlk çıktığında az kişide olduğu için çok pahalı oluyor. Gitgide herkes düşürdüğü için ucuzluyor. Fracture case'e bakabilirsiniz.
1620287189776.png

Düz mantık düşünürsek bir üründen pazarda ne kadar fazla miktarda olursa o kadar fiyatı aşağı düşer. Yıllardır CS:GO oynayan birisi olarak söylemeliyim ki kesinlikle kasanın fiyatı gün geçtikçe değer kaybedip sonradan artışa geçecektir.

Arkadaşlar merhaba,
Dün snakebite kasası düşürdüm ve Steam Guard'dan dolayı en erken 13 Mayıs'ta satabiliyorum. Forza Horizon 4 almak istediğim için merak ediyorum. Kasanın fiyatı artar mı, azalır mı? Bu işlerden anlayan kişiler cevaplarsa sevinirim.
Azalır. Çünkü herkesin eline yavaş yavaş geçiyor. Ama yaklaşık 5 ay sonra düşüş durur ve artmaya başlar.

Azalır. Çünkü herkesin eline yavaş yavaş geçiyor. Ama yaklaşık 2 ay sonra düşüş durur ve artmaya başlar.

Peki bekletmek mi daha iyi yoksa satabildiğim ilk zamanda satmak mı?

56 liradan satışa koydum. 15 gün sonra umarım artış olur ve iptal edip tekrardan satışa çıkarırım.
Satışı şimdi tekrar onayladım bekleme süresi 15 güne çıktı yapacak birşey yok 🙁

Yeni konular

Geri
Yukarı