Snapchat'teki küfür dava edilebilir mi?

Ne yazdın acaba merhaba yazarsan seni tehdit edeceğini sanmıyorum.

Hocam önce normal muhabbet ettik sonra ben açıldım zaten gerçekte gördüğüm biriydi hani seni tanımıyorum falan dedi bende istersen konuşalım tanışalım falan dedim kendisi şu an müsait olmadığını belirtti sonra abisi okumuş kardeşinin hesabından yazdı.

Bu sana küfür etme hakkı mı veriyor?

Bu da milletin bacılarını rahatsız etme imkanımı sağlıyor.
Hocam önce normal muhabbet ettik sonra ben açıldım zaten gerçekte gördüğüm biriydi hani seni tanımıyorum falan dedi bende istersen konuşalım tanışalım falan dedim kendisi şu an müsait olmadığını belirtti sonra abisi okumuş kardeşinin hesabından yazdı.

Seni tanımıyormuş zaten tanısa veya tanımak istese senle konuşurdu.

Gel beraber yatalım dememiş çocuk, medeni şekilde her insanın anlaşma yöntemi olan konuşma yöntemiyle konuşmaya çalışmış. "İstersen konuşup tanışabiliriz" demiş bunda rahatsız edecek ne var? Kız müsait değilim demiş zaten, çocuk da konuşmamış zaten.

Seni tanımıyormuş zaten tanısa veya tanımak istese senle konuşurdu.
Harika cevaplar yemin ediyorum.

Gel beraber yatalım dememiş çocuk, medeni şekilde her insanın anlaşma yöntemi olan konuşma yöntemiyle konuşmaya çalışmış. "istersen konuşup tanışabiliriz" demiş bunda rahatsız edecek ne var? Kız müsait değilim demiş zaten, çocuk da konuşmamış zaten.

Bırakın hocam bunları gerçekten o arkadaştan farksız tipler hepsi birkaç yıla kardeşleri görücü usulü evlenir biri yazmasın diye.

Geri
Yukarı