Snapdragon 665 çok kötü mü?

Joell

Hectopat
Daha fazla  
Dostlar almayı düşündüğüm TCL 10 Plus cihazında Snapdragon 665 ve 6 GB RAM bulunuyor. Sizce bu işlemci günlük kullanım için kötü mü?
Snapdragon 625 ve Snapdragon 665 arasında ciddi fark var mı?

Dostlar almayı düşündüğüm TCL 10 Plus cihazında Snapdragon 665 ve 6 GB RAM bulunuyor. Sizce bu işlemci günlük kullanım için kötü mü?
Snapdragon 625 ve Snapdragon 665 arasında ciddi fark var mı?

Kardeşimde var günlük kullanım için gayet yeterli ve ekranı çok güzel baktıkça bakasın geliyor ve Edge ekran seviyorsan tadından yenmez.

Kardeşimde var günlük kullanım için gayet yeterli ve ekranı çok güzel baktıkça bakasın geliyor ve Edge ekran seviyorsan tadından yenmez.
Ha hocam size bir kaç soru soracağım telefon hakkında
Bazıları snapdragon 665 için çok kötü diyorlar. Çok fazla yazılımsal sıkıntılardan bahsediyorlar. Bu doğru mu?

Ha hocam size birkaç soru soracağım telefon hakkında.
Bazıları Snapdragon 665 için çok kötü diyorlar. Çok fazla yazılımsal sıkıntılardan bahsediyorlar. Bu doğru mu?

Yazılımsal sıkıntıları bilmiyorum fakat oyun oynamayacaksan günlük kullanım için güzel ve şarjı da güzel dayanıyor. Oyun oynayacaksan başka modellere bakmalısın.

İşlemciden ne beklediğine bağlı açıkçası. SD 665, SD 625 modelinden açıkça daha güçlü bir model.
Ya ben Lenovo P2 kullanıyorum bütçem de TCL 10 PLUS telefona yetiyor ve çok beğeniyorum. Sizce değer mi?
LENOVO P2 cihazımda çok fazla yazılımsal sorun çıkıyor.

Yeni konular

Geri
Yukarı