Snapdragon 778G (SM7325) vs Snapdragon 732G (SM7150-AC)

Super AMOLED fazla aydınlatmaz mı? Normal AMOLED daha iyi diye düşünüyorum.
İkisi de Super AMOLED.
1 yıl önce A52S 5. 400.00 TL civarında, Note 10 Pro ise 1 yıl önce 3. 900. TL civarında satılıyormuş. Ayrıca ikisi de güncel sayılır. Birisi 2021 Mart diğeri 2021 Ağustos. Android 11 ile gelmeleri de ayrıca güzel.
Güncellikten kastım alacakları yazılım güncellemesi süresiydi. Xiaomi cihazlarda Mi serisi olmadığı sürece güncelleme ömrü uzun olmuyor.

İkisi de Super AMOLED.

Güncellikten kastım alacakları yazılım güncellemesi süresiydi. Xiaomi cihazlarda Mi serisi olmadığı sürece güncelleme ömrü uzun olmuyor.

Epey Note 10 Pro için AMOLED yazmış yanlış mı? Güncellik konusunda bence iki cihaz da pişman etmez. Zaten bir cihazın uzun yıllar güncelleme almasını beklemiyorum. Bizi mutlu edecek ve cihaza yeterli gelecek zamana kadar alması yeterli olur bence.

Epey Note 10 Pro için AMOLED yazmış yanlış mı? Güncellik konusunda bence iki cihaz da pişman etmez. Zaten bir cihazın uzun yıllar güncelleme almasını beklemiyorum. Bizi mutlu edecek ve cihaza yeterli gelecek zamana kadar alması yeterli olur bence.
Bence Note 10 Pro almak istiyorsun ve buraya öylesine konu açıp sordun. Her A52s diye cevap veren kişiye Note 10 Pro almak için ufak tefek detaylar katmaya çalışıyorsun ve bizden sanki "O zaman Note 10 Pro al." dememizi bekliyor gibi bir halin var. Almak istiyorsan al, para senin paran.

Herkes inatla A52S daha iyi diyor ki çok daha iyi. Belki Note 10S 1500 TL daha ucuz olsa o zaman düşünülebilirdi ama siz illa daha düşük işlemci ve kameralı daha eski bir cihaza gereğinden fazla para vermek istiyorsanız gidin verin. Aklınızda zaten bir telefon varsa da boşuna böyle bir konu açmayın.

Yeni konular

Geri
Yukarı