Sneakers TR Güvenilir Mi?

neymar1965

Hectopat

Sneakers TR adlı bi' siteden ayakkabı alacağım. Güvenilir midir, bi' bilginiz var mı?

Son düzenleyen: Moderatör:
Güvenilir, siteyi ben de ilk defa duydum başka sitelerden almanız daha mantıklı.

Çok sayıda ürün aldım. Kesinlikle güvenilir. Sahipleri samimi insanlar ilk aldığım günler soru yağmuruna tutmuştum kendilerini, usanmadan cevapladılar. Basketbol Ayakkabıları konusunda çok çeşitleri var ve orijinal ürün satıyorlar. Sadece biraz geri dönüşleri yavaş oluyor yoğunluktan olsa gerek.

Son düzenleme:
Ürünler Çin'den geliyor orijinal mı değil mi tartışılır.

Tüm ürünler işçilik masrafı düşürülmesi için Çin'de üretilir ve Çin'de üretilmesi orijinal olma durumunu değiştirmez. Önemli olan malzemedir. Yaptığım alışverişlerde çakma ürünle karşılaşmadım açıkçası tecrübeme dayanarak konuşuyorum.

İphone mesela, Zorlu Center'dan aldığım Apple ürünümün arkasında Assembled in China yazıyor. Malzeme ABD California'dan gelir Çin'de üretilir ve tekrardan ABD California'ya geri döner.

Tüm ürünler işçilik masrafı düşürülmesi için Çin'de üretilir ve Çin'de üretilmesi orijinal olma durumunu değiştirmez. Önemli olan malzemedir. Yaptığım alışverişlerde çakma ürünle karşılaşmadım açıkçası tecrübeme dayanarak konuşuyorum.

İphone mesela, Zorlu Center'dan aldığım Apple ürünümün arkasında Assembled in China yazıyor. Malzeme ABD California'dan gelir Çin'de üretilir ve tekrardan ABD California'ya geri döner.
Apple kendi mağazasından alıyorum çünkü aklımda soru işareti yok. Ya da gidip distribütorden alırım yine kafama takmam. Bu site ne peki? Nerden bilebilirim 1. Derece çakma olmadığını?

Apple kendi mağazasından alıyorum çünkü aklımda soru işareti yok. Ya da gidip distribütorden alırım yine kafama takmam. Bu site ne peki? Nerden bilebilirim 1. Derece çakma olmadığını?

Yaklaşık 1 yıldır bu siteye göz aşinalığım var. Gerek sosyal medya, gerekse forumlarda. Yeni tanınmaya başlanan bir marka olsa gerek. Burada sahibi benmişim gibi yükselmenize gerek olmadığını düşünüyorum. Arkadaş sormuş ve tecrübelerimi paylaştım. Ürünün faturasından paketlenmesine; elime gelen ürünlerin sağlamlığından malzemelerin bıraktığı etkiye kadar memnuniyetimden ödün vermedi. Dediğinize bakarsanız Apple'ın çıktığı ilk gün de aynı soruyu sormuşsunuzdur kendinize. Muhalefet olmak adına bu şekilde yükselmeniz pek de hoş değil açıkçası.

Yeni konular

Geri
Yukarı