Sniper Elite 5 Boş hata sorunu

TheErdem

Hectopat
Daha fazla  
Xbox Game Pass üzerinden Sniper Elite 5 oynuyordum. Yaklaşık 1 hafta oynadım hiç hata vs. vermedi. Ama bugün saçma sapan bir şekilde boş bir hata vermeye başladı. Önce Easy Anti-Cheat yükleniyor, tam oyunun yüklenme ekranı geldiği gibi bu hatayı veriyor. Sistemim oyun için yeterli dediğim gibi rahat bir şekilde oynuyordum 60 FPS filan veriyordu neden böyle oldu anlamadım.

1654531139534.png

@548750 Şimdi onu deneyeceğim. Ama şey soracağım. Geçenlerde bir tane program ile FPS Boost yaptım. Bu program sanırım XBOX'un arka planda çalışan şeylerini filan kapatıyordu. Acaba o gerekli bir şeyi kapattı da ondan mı oldu? Çünkü ondan önce oynayabiliyordum o programdan sonra oynayamadım.
@548750 Şimdi onu deneyeceğim. Ama şey soracağım. Geçenlerde bir tane program ile FPS Boost yaptım. Bu program sanırım XBOX'un arka planda çalışan şeylerini filan kapatıyordu. Acaba o gerekli bir şeyi kapattı da ondan mı oldu? Çünkü ondan önce oynayabiliyordum o programdan sonra oynayamadım.
Bu arada servisler kısmında ki her şey açık. O dediğim programdan kaynaklıysa farklı bir şekilde yapabilir miyim? Bu arada XBOX Konsolu Yardımcısını Arka Plan Uygulamalarında kapatmışım, açtım şimdi tekrar deneyeceğim

Bu arada servisler kısmında ki her şey açık. O dediğim programdan kaynaklıysa farklı bir şekilde yapabilir miyim? Bu arada XBOX Konsolu Yardımcısını Arka Plan Uygulamalarında kapatmışım, açtım şimdi tekrar deneyeceğim
Olmadı. Sizden cevap bekliyorum.

Son düzenleme:

Geri
Yukarı