Sniper: Ghost Warrior 2 Sistem Gereksinimleri

Egemen

Kilopat
Makaleler
1
Yer
Ankara
Daha fazla  
Meslek
Doktor
[h=3]Sniper Ghost Warrior 2 Sistem Gereksinimleri (Minimum)[/h]
  • CPU: 2.2 GHz Çift Çekirdek Intel Core 2 Duo, AMD Athlon X2 veya daha iyisi
  • RAM: 2 GB
  • Ekran Kartı: 512 MB RAM'li DirectX 9 destekli ekran kartı, Nvidia 8800 GT, AMD Radeon 3850 veya daha iyisi
  • İşletim Sistemi: Windows XP SP 2
  • DirectX 9 destekli ses kartı
  • 9 GB boş disk alanı
[h=3]Sniper Ghost Warrior 2 Sistem Gereksinimleri (Tavsiye Edilen)[/h]
  • CPU: 2.6 GHz Dört Çekirdek Intel Core i5 veya AMD Phenom X4 processor
  • RAM: 4 GB
  • Ekran Kartı: 1 GB RAM'li Directx 11 destekli ekran kartı, Nvidia GTX 560 veya AMD 6850.
  • İşletim Sistemi: Windows 7/8
  • DirectX 9 destekli ses kartı
  • 9 GB boş disk alanı

Resmi Site : http://sniperghostwarrior.com/

Oyundan iyi bir performans almak istiyorsanız güncel bir bilgisayara sahip olmanız gerekmekte. Tavsiye edilen sistem gereksinimleri piyasadaki bazı oyunlara göre daha yüksek. Ayrıca güncel sürücüleri yükleyerek oyunda performans artışı elde edebilirsiniz.

Oyunun iç görüntüleri çok güzel fakat; Fareyi sağa,sola hareket ettirdiğim zaman yavaşlama meydana geliyor sizce bunun nedeni ne olabilir?

Çok basit. Ekran kartının kaldıramayacağı ayarlarda oyunu oynamaya çalışıyorsun, sonra gelmiş burada yavaşlama oluyor diyorsun. Oyunu Low ayarda da denedin mi? Denemedin...

Soruya soruyla cevap vermek yerine, sade bir cevap verebilirdin. Low da denedim, hala aynı. bitti. Yada denedim sorun yok kartım kaldırmıyor. Diyeceğin şey bu...

beyler benim bilgisayar kaldırırmı Windows 7Ultimate 32 Bit SİSTEM MODELİ:INVALID İŞLEMCİ:İNTEL PENTİUM 2.13 2.1 GHz DİRECTX:DİRECTX 11 EKRAN:INTEL R HD GRAPİCSH DAHA DÜN EKRAN KARTINI GUNCELLEDIM

bilgisayarım asus x550jk oyunda yüksek ayarlarda donma yaşamıyorum yalnız aşırı derecede ısınma sorunu var (bir saat içinde 80-90 c ) bilgisayarda 4 gb ram var i5 2.8ghz ekran kartı gtx850m ve bilgisayarı alalı 1 ay olmadı bf3 de herhangi bir ısınma sorunu yoktu acaba sniper de olması normal mi ?

Uyarı! Bu konu 9 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı