Sniper Ghost Warrior serisi zamlandı

Osman Nuri23

Hectopat
Makaleler
2
Başlığı bilerek böyle yazdım. Bu aralar her gün bir oyunun zamlandığı bir döneme girdik. Her gün bir oyuna zam gelir mi be ya! 😡 Bugünün zamlanan oyunları Sniper Ghost Warrior serisi oldu. Oyunların fiyatı 3-4 katına çıktı. Zam sadece Türkiye'ye yapılmadı. Birkaç ülke de daha bu oyunlar zamlandı. Sizler her gün bir oyuna zam gelmesi hakkında ne düşünüyorsunuz?

Yeni fiyatlar:

Bu oyunlara bu fiyatların değeceğini düşünmüyorum özellikle SGH 2'ye oyun bug oyunu bildiğin. 3.60 TL'ye almıştım Bug'dan oynayamadığım için iade etmiştim keşke etmeseydim :D

Birkaç gün önce almıştım şansım varmış ama bu yine çok pahalı değil, indirimlerde %80 indirim aldığını düşünürsek yine de makul bir fiyata denk geliyor. Eski oyunların fiyatlarından değil de yeni çıkan oyunlardan korkuyorum keza yeniler asıl büyük rakamlarla geliyor.

Bu nasıl fiyat ya şaka mı? 3'lü set 13 TL'ye satılıyordu, hata olduğu için alamamıştım. Yapım tarihlerine bak fiyatlarına bak, eski oyunların fiyatları düşmesi gerekiyorken yükseliyorlar. Yazık gerçekten.

3'lü paketi almıştım. Contracts 1'i 2. oyun çok pahalı 2. oyunun da fiyatı düşmeye başlasın ondan sonra 2'sini birden alırım diye düşünmüştüm. O da zamlandı şansa bak.

Kur farkından dolayı yabancıları suçlayamıyorum. Fiyatlar bize fazla gelse de yabancı oyuncularada haksızlık.
Ama eski oyunlara yapılan zamlarda biraz aç gözlülük. Zaten alan almış, durumu olmayan veya fırsat bulamayan adam şimdi nasıl alsın!
Korsandan başka çare bırakmıyorlar.

Kur farkından dolayı yabancıları suçlayamıyorum. Fiyatlar bize fazla gelse de yabancı oyuncularada haksızlık.
Ama eski oyunlara yapılan zamlarda biraz aç gözlülük. Zaten alan almış, durumu olmayan veya fırsat bulamayan adam şimdi nasıl alsın!
Korsandan başka çare bırakmıyorlar.
Zaten korsan oynamak için uğraşmaya değecek bir oyun olduğunu pek düşünmüyorum. Bari zam yapmasaydınız da alan alabilseydi.

Bu dandik oyun bile fiyat arttırımına gidiyorsa önümüzdeki yaz indiriminde güzel bir stok yapmak lazım Mass Effect Legendary 180 civarına düşmüştü almadım 600 lira yaptılar fiyatını çok pişman oldum.

Yeni konular

Geri
Yukarı