Snopy FT 33C4 direksiyon seti nasıl bağlanır?

2. el Snopy ft 33C4 setini aldım pedalın bir jak kablosu direksiyonda ise bir jak girişi hariç hiçbir bağlantı yok wireles diyor direksiyonda 4 adet pil var nasıl bağlayabilirim USB vs gerekiyor mu USB de göremedim girişini.

Çocukluk direksiyonum pedal kısmı direksiyona internet kablosuna benzeyen girişi var orada takıyorsun. Sonrada direksiyona 4 adet aa ya da aaa hangisi ise onu takıyorsun ve on/off tuşunu bulup on yapıyorsun. Direksiyonun üzerinde yeşil ya da kırmız lamba yanacak sonrada kutunun içinden tuhaf bir kablo çıkıyor wireless bağlantısı için onu cihazına takacaksın ve driverı varsa cihazına yükle.
Ekran görüntüsü 2022-08-10 175454.png
Böyle bir kablo olması lazım.

kablo yok bende ama bulunabilir mi

sizden haber bekliyorum
Çocukluk direksiyonum pedal kısmı direksiyona internet kablosuna benzeyen girişi var orada takıyorsun. Sonrada direksiyona 4 adet aa ya da aaa hangisi ise onu takıyorsun ve on/off tuşunu bulup on yapıyorsun. Direksiyonun üzerinde yeşil ya da kırmız lamba yanacak sonrada kutunun içinden tuhaf bir kablo çıkıyor wireless bağlantısı için onu cihazına takacaksın ve driverı varsa cihazına yükle.
Eki Görüntüle 1480878
Böyle bir kablo olması lazım.
:)

Son düzenleme:

Geri
Yukarı