Snopy FT 38C2 gaz ve fren aynı anda çalışıyor

onur1976

Hectopat
Daha fazla  
Bugün Forza Horizon 4'ü yükledim ve Snopy FT 38C2 180 derece direksiyonumu bağladım fakat oyuna girdiğimde hiçbir şeye basmamama rağmen kendi kendine gaz veriyor ama gitmiyor. Çünkü fren lambası da yanıyor. Ayarlardan gaz fren birleştir seçeneğini kapattım ve tuş atamasi yaptım gaz ve frene yine ayni adres gidiyor. Cihaz1:eksen:2 gaz ve frene bu adres gidiyor yardımlarınızı bekliyorum. Driverı kurdum
bu arada şunu söylemeyi unuttum. Gaz yerine veya fren yerine tuş atarken ikisine de gaz pedalına veya fren pedalına basarak atarsam önceki atadığımı tanımlanmamış olarak gösteriyor. Yani gaz ve fren yerlerine gaz pedalına basarak atıyorum önceki atadığım yeri tanımlanmamış yapıyor.
Sorunu çözdüm gerek kalmadı.Oyunun Direksiyon ayarlarından gelişmiş ayarlara girdim gaz ve fren ekseni ölü iç noktasını 50 yaptım düzeldi.

Son düzenleme:
bu arada şunu söylemeyi unuttum. Gaz yerine veya fren yerine tuş atarken ikisine de gaz pedalına veya fren pedalına basarak atarsam önceki atadığımı tanımlanmamış olarak gösteriyor. Yani gaz ve fren yerlerine gaz pedalına basarak atıyorum önceki atadığım yeri tanımlanmamış yapıyor.
Sorunu çözdüm gerek kalmadı.Oyunun Direksiyon ayarlarından gelişmiş ayarlara girdim gaz ve fren ekseni ölü iç noktasını 50 yaptım düzeldi.
Merhaba mesaj çok eski ama aynı direksiyonla Forza horizon 5 oynamaya çalışıyorum ve gaza bastığımda frene de otomatik basıyor. Fren ekseni ölü iç noktasını 50 yaptım ama olmadı hala, gaza her bastığımda frene de basıyor olması sebebi ile sağa sola da doğru düzgün dönmüyor bilgisi olan var mıdır?

Son düzenleme:

Geri
Yukarı