SNOPY Rampage SG-R218 Gamepad Oyunlarda Çalışmıyor

bluetazy

Hectopat
Yer
Antalya
Daha fazla  
Sistem Özellikleri
AMD Ryzen 7 7800x3D CPU
PNY RTX 4070 GPU
Scythe Ninja 5 İşlemci Soğutucu
HyperX Fury Renegade 2x16 GB 6000 Mhz Bellek
MSI x670 Gaming Plus MB
WD SN850 1 TB SSD
EVGA GQ 750 PSU
Meslek
Mekatronik Mühendisi
Arkadaşlar 50-60 TL bandında bir Gamepad arıyordum. Ya 150 TL gibi bir fiyata çıkıp Xbox, Logitech F310 gibi bir şeye yönelecektim ya da bu tarz bir ürün alacaktım. Baktım SG-R218'in yorumları genel olarak pozitif bende satın aldım.

Kendisinin sürücüsünü indirdim. İçerisinden 4 farklı sürücü kurulumu çıkıyor. Segment bilgisayar ile görüştüm (kendileri ürün dağıtıcısı, ithalatçısı ve servisi) tümünü kurun dediler. Kuruyorum, içerisinden bir arayüz programı çıkıyor. Program Gamepad'in çalıştığını gösteriyor. Gerçekten hangi tuşa basarsam basayım çalışıyor, arayüz bunu gösteriyor. Tam olarak konum kontrolü ve geri bildirimi (feedback) var.

Gel gelelim hiç bir oyunda kullanamıyorum. FIFA 19, PES, Jump Force. Hiçbir şekilde görmüyor. Yaşayan oldu mu?

374761

Donanım Kimlikleri:

Kod:
HID\VID_0079&PID_0122&REV_0109
HID\VID_0079&PID_0122
HID\VID_0079&UP:0001_U:0004
HID_DEVICE_SYSTEM_GAME
HID_DEVICE_UP:0001_U:0004
HID_DEVICE

Son düzenleyen: Moderatör:
Hocam merhabalar. Bende bugün aldım ürünü, ama "V" harfine benzeyen tuş ve "S" harfine benzeyen tuşlardan birine bastığımda ikisine birden basılmış olarak algılıyor.Sende de var mı böyle bir sorun ?

Hocam merhabalar. Bende bugün aldım ürünü, ama "V" harfine benzeyen tuş ve "S" harfine benzeyen tuşlardan birine bastığımda ikisine birden basılmış olarak algılıyor.Sende de var mı böyle bir sorun ?

Yok ben karşılaşmadım. Fakat problemliydi. Hem tuşlar sert hem joystick zor dönüyor. İade ettim ve wireless xbox gamepadi aldım. Aşırı memnunum şimdi.

Hayatımda ilk defa Snopy ürününe birazcık mecbur kaldığım için girdim. Onda da nasiplendim. Bir daha Allah korusun. İnternet kafelere 5 tl'ye kulaklık tedarik eden firmadan aksi beklenemezdi.

ilk başta çalışıyodu benimki cd nin içndekişleri indirdim eskiden microsoft yazan yerde playstation 5 yazıyor

hocam ben bu gamepad'den alalı 20 gün oldu şuan bi sorun yaşamadım ama tuşları biraz sert
yani her ürün kötü çıkmıyo biraz şans işi hocam

FIFA 19 için ayarlama gerekiyor.

Yeni konular

Geri
Yukarı