Snopy Rampage SN-RW1 7.1 Gaming Kulaklık İnceleme

Kulaklığı neredeyse 6 aydır kullanıyorum. Videodaki diğer arkadaş ise yaklaşık 1 senedir kullanıyor. Şu ana kadar hiç bir aksilik veya sorun yaşamadık. Bilhassa fiyatına göre kaç kaliteli bir kulaklık. 7.1 deneyimini bizlere sanla olarak sunuyor fakat sanal dediğine bakmayın. 170-230 TL arasında alınabilecek kulaklıklar arasın en iyisi diyebiliriz. (Daha iyileri tabii ki de vardır.) Lafı daha fazla uzatmadan videoyu aşağıya salıyorum. İyi seyirler :)

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Son düzenleyen: Moderatör:
Zaten her şeyin temeli Çinliler de. Çoğu marka bu modellerin tasarımını ve performansını değiştirip, piyasaya sürüyor. Örnek olarak Snopy SN-R2'nin aynısı burda ; 750 3.5mm Gaming Stereo Headset -$6.12 Online Shopping| GearBest.com

Bu arada bence de Snopy kalitesiz bir marka, daha önceden Snopy-SN-R2 almıştım 20 TL ye, mikrofonu 3 gün içinde bozuldu. Sonra iade ettim, G230 aldım.
Dediğim gibi arkadaşım 1 senedir kullanıyor bir sorun yaşamadı.

HyperX Cloud Core'u tercih ederim.
Şuan fiyatı 239 TL ciddi oranda fiyatı düşmüş. Bundan 5-6 ay önce 300 TL fiyatı vardı HyperX Cloud. Bu durumda çoğu kişi HyperX seçer :) Fakat tasarımını pek sevmediğim bir ürün.

Dolar düşmedikçe Snopy candır, 5 yıl önce SN-R3 aldım sonra mikrofonu kırılınca bana sıfır SN-R4 gönderdiler 4 yıldır kullanıyorum hala taş gibi. Zaten taş gibi olmasa bile yenileyemem, ben 45 liraya almıştım, şu an düzgün bir kulaklık 200 lira :).

SN-RW1 ses kalitesi olarak güzel bi kulaklık mikrofonu da çok iyi uzun zamandır kullanıyorum mikrofona ufak deadcat (gürültü engelleyici) takmanız gerekiyor aksi takdirde mikrofon dış sesi çok fazla alıyor.

Ses kalitesi ve mikrafon olarak gayet iyi bir kulaklık fakat uzun süreli kullanımlarda rahatsız ediyor ve 2 arkadaşım ben dahil kabloların dolanması vb sebeblerle 1.yılında bozuldu. Tavsiyem almayın.

Ses kalitesi ve mikrafon olarak gayet iyi bir kulaklık fakat uzun süreli kullanımlarda rahatsız ediyor ve 2 arkadaşım ben dahil kabloların dolanması vb sebeblerle 1.yılında bozuldu. Tavsiyem almayın.
Kabloları dolanıyor evet söylemeyi unutmuşum eksi yönü o ama düzenli olarak çözerseniz sıkıntı olmuyor.

Ben hala kullanıyorum 4-5 sefer kablolar dolandı sadece. :)

Herkes Rampage kötü falan diyor ama düşük bütçede 7.1 Kulaklık(Sanal) bulunmuyor ne yazık ki hepsi Dolar yüzünden artıyor ne yapalım, Ayrıca Rampage'nin güzel kulaklıkları mecvut denemeden Firmayı kötülemek saçma olur, Çin'den alıp marka bassalar dahi zaten çoğu firma bu şekilde yapıyor.
Bknz;Rampage Raptor 7.1 Titreşimli kulaklık kullanıyorum, Gayet güzel ses ve mikrafon deneyimi var.

Ben de SN-RW8 Cobra kullanıyorum ve çok memnunum. Zamanında 100 lira civarına almıştım şimdi şimdi 160-170 lira civarına çıkmış. Piyasa bu şekildeyken kalite olarak gerçekten tercih edilebilir ürünler. Online oyunlarda ayak sesi kasma konusunda oldukça başarılı. Sanal 7.1 için de gayet güzel.

Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı