Snopy SG-RPS4 Plus almayın

Bütçe
590

oguzhan0

Hectopat
Daha fazla  
Öncelikle ilk resmi bilerek uzaktan çektim Klavye'de Rampage markasına ait. Dün Vatan Bilgisayar'dan SNOPY SG-RPS4 PLUS BLUETOOTH ÇİFT TİTREŞİMLİ PS4 GAMEPAD JOYPAD- KIRMIZI fiyatı, teknik özellikleri, modelleri, en ucuz fiyatlarla Vatan Bilgisayar'da bu ürünü aldım içerisinden sadece oyun kolu ve USB kablosu çıktı. Didik didik kutunun içerisinde Wireless adaptör aradım Bluetooth bile olsa neyse. Bunları da geçiyorum içerisinden kullanım kılavuzu, garanti belgesi bile çıkmadı. Belki Fabrika'dan hatalı paketleme yapıldı diye düşündüm ama hiç sanmıyorum. Amacım marka kötülemek değil ki kötü olduğunu düşünsem 100-200 daha verir orijinal PS4 Gamepad'i alırdım veya aynı fiyata ikinci el olanını. Sitesinden ürüne bakıyorum orada bile ne sürücüsü var ne de kullanım kılavuzu. Yarın Vatan Bilgisayar'a gidip iade talebinde bulunacağım olmazsada farklı bir ürünle değiştireceğim. Tavsiyem Link'teki ürünü almayın 590 TL yazık günah.

Dosya Ekleri

• uzak.jpg
    uzak.jpg
    281 KB · Görüntüleme: 147
  • 20201106_202502.jpg
    20201106_202502.jpg
    203,9 KB · Görüntüleme: 131
  • 20201106_202556.jpg
    20201106_202556.jpg
    143,7 KB · Görüntüleme: 146
590 TL Rampage için çok fazla en fazla 200 verilir iade edip orijinal alın.

Evet yarın öyle yapacağım. Vatan Bilgisayar hiçbir şekilde iade kabul etmiyor diye biliyorum umarım yanlış biliyorumdur. Öyle olsa bile farklı bir marka ile değiştirmeyi deneyeceğim.

Wireless demek içinde adaptör var demek değil bluetoothluymuş adaptör beklemeyin Wireless demek kablosuz demek.

Hocam Allah aşkına ister mouse olsun ister klavye ister Gamepad ister PC, Xbox, PS4 fark etmez bu cihazlar için tasarlanmış kulaklık bile olsa içinden mutlaka ama mutlaka adaptör'ü çıkması gerekiyor. Bluetooth'lu imiş adaptör beklemeyin nedir? O zaman Bluetooth adaptör koyacak üzerine n. Switch, PC yazıyor ise.
Hayır anlamadığım kocaman Bluetooth yazıyor siz hala adaptör bekliyorsunuz.

Ayrıca ben bunu araştırıpta almadım bir siteden direkt olarak mağazadan aldım. Ve kutu üzerinde kör değilsem eğer Bluetooth yazısı göremiyorum. Acaba neden Bluetooth değil de Wireless yazdılar kutunun üzerine.

Hocam Allah aşkına ister mouse olsun ister klavye ister Gamepad ister PC, Xbox, PS4 fark etmez bu cihazlar için tasarlanmış kulaklık bile olsa içinden mutlaka ama mutlaka adaptör'ü çıkması gerekiyor. Bluetooth'lu imiş adaptör beklemeyin nedir? O zaman Bluetooth adaptör koyacak üzerine n. Switch, PC yazıyor ise.

Bluetooth adaptörü? Konu ile ilgili bilgisizsiniz. Daha geçen hafta JBL kulaklık aldım üstünde kocaman Bluetooth yazıyordu adaptör falan beklemedim çıkmadı zaten.

Ayrıca ben bunu araştırıpta almadım bir siteden direkt olarak mağazadan aldım. Ve kutu üzerinde kör değilsem eğer Bluetooth yazısı göremiyorum. Acaba neden Bluetooth değil de Wireless yazdılar kutunun üzerine.
Wireless demek kablosuz demek.

Bluetooth adaptörü? Konu ile ilgili bilgisizsiniz. Daha geçen hafta JBL kulaklık aldım üstünde kocaman Bluetooth yazıyordu adaptör falan beklemedim çıkmadı zaten.

Tartışmaya girmiyorum peki bilgisiz olayım. JBL Bluetooth kulaklık bende de var telefonumda kullanıyorum o kulaklığın içerisinden adaptör çıkmasını beklemek afedersiniz Mal'lık olur zaten. Bu Cihaz'ın üzerinde sadece Xbox veya PS4 yazsa adaptör çıkmaması çok doğal olurdu neden doğal olurdu diyorum anlamışsınızdır. Üzerinde iOS, Android yazıyorsa yine adaptör çıkmıyorsa yine çok doğal olurdu bunuda neden doğal dediğimi anlamışsınızdır. Ama eğer n. Switch, PC yazıyorsa ve bu kablosuz mouse, klavye veya böyle Gamepad ise sen buna paşa paşa adaptör koyacaksın, mecbursun.

Wireless demek kablosuz demek.

Bu bir kablosuz mouse. Üzerinde Wireless yazıyor yani sizin tabiriniz ile kablosuz. Ve bakın içerisinden ne çıkmış Bluetooth değil bir Wireless adaptör ben bu Wireless adaptör'ü bilgisayar'ımın USB girişine taktığımda ne oluyor? Tabii ki bu Mouse'yi kablosuz olarak kullanmış oluyorum. Peki bu Wireless yazan ama sizin dediğiniz gibi Bluetooth olan Gamepad'i hokus pokus diyerek mi bağlayacağım Bilgisayar'a?

Dosya Ekleri

• 20201106_205643.jpg
    20201106_205643.jpg
    88 KB · Görüntüleme: 121
Son düzenleme:

Yeni konular

Geri
Yukarı