Snopy SG-RPS4 Plus almayın

Bütçe
590
Tartışmaya girmiyorum peki bilgisiz olayım. JBL Bluetooth kulaklık bende de var telefonumda kullanıyorum o kulaklığın içerisinden adaptör çıkmasını beklemek afedersiniz Mal'lık olur zaten. Bu Cihaz'ın üzerinde sadece Xbox veya PS4 yazsa adaptör çıkmaması çok doğal olurdu neden doğal olurdu diyorum anlamışsınızdır. Üzerinde iOS, Android yazıyorsa yine adaptör çıkmıyorsa yine çok doğal olurdu bunuda neden doğal dediğimi anlamışsınızdır. Ama eğer n. Switch, PC yazıyorsa ve bu kablosuz mouse, klavye veya böyle Gamepad ise sen buna paşa paşa adaptör koyacaksın, mecbursun.

Bu bir kablosuz mouse. Üzerinde Wireless yazıyor yani sizin tabiriniz ile kablosuz. Ve bakın içerisinden ne çıkmış Bluetooth değil bir Wireless adaptör ben bu Wireless adaptör'ü bilgisayar'ımın USB girişine taktığımda ne oluyor? Tabii ki bu Mouse'yi kablosuz olarak kullanmış oluyorum. Peki bu Wireless yazan ama sizin dediğiniz gibi Bluetooth olan Gamepad'i hokus pokus diyerek mi bağlayacağım Bilgisayar'a?

Ama Bluetooth'lu imiş Bluetooth zaten adaptörsüz çalışıyor.

Dostum ürün harika bunu soyleyim sen o ürünün özelliklerinde bır ürünü ancak 1.000 TL'ye alırsın.
Orjinalden bahsetmissiniz ürün zaten orjınal...
Sana bu ürüne benzemeye çalısan bır Üründen bahsedım oda (monstar) gıbı extra pılle calısan bır urunu sıtelerde sırf tıcarı amacla ıyı gostermeye calısıyorlar.
Snopy Rampage SG-RPS4 Plus ve Pro samimi olarak adamlar yapmıs.
Bir oyun konsolunu kullanmadan tuş hassasiyetlerine bakmadan el tutusuna bakmadan. İçinde CD yok, Wireless cıkmadı diye iade edeceğim demen garıp. Senin Kasanda Wireless olmaması Firmanın kabahati değil Senin kabahatin amacım kesinlikle sana yardımcı olmak. Çunku içinden Wireless Cıkan bır ürünü zaten düşünmek lazım. Bunu yapsa yapsa (mostar) yapar ürün pilli ve plastık kalitesi yok ıcınde Wireless var :D
Urunun kendı ıcınde Wireless ozellıgınden kablosuz olusundan bahsedıyor yeter ki kasada veya laptopta Bluetooth olsun. Ayrıca urunu Vatan'dan almana gerek yokdu 345 TL'ye en uygununu ınternetten bulursun. Ben siparis verdim N11'den

Snopy SG-RPS4 Plus​

bu ürünü satın aldım.. içinden Wireless çıkmayacak bu konuda çok mutluyum bakış acısı..
benım ıcın lıtyum pıl olusu androıd ps p4 vs bır cok uyumlulugu cok daha onemlı kablosu takılı olmadan kac saat kullanılabılecek bunları bılmen lazım. Ürünü ıyı ıncele Çok pahalı urunlere kafa tutuyor..
asagıda sıparısım..

Dosya Ekleri

• Adsız.jpg
    Adsız.jpg
    37,7 KB · Görüntüleme: 62
Son düzenleme:

Geri
Yukarı