Snopy SN-03P alınır mı?

dwialia

Hectopat
Arkadaşlar bu aralar mikrofonumun kalitesizliğinden dolayı mikrofon almak zorundayım. Snopy SN-03P adlı ürünü çok gördüm ki 320 TL'ye paket içinde çok fazla destek ürünü var olduğunu gördüm, ses kalitesinin de genel olarak videolarda iyi olduğunu gördüm. Fakat Snopy markasından ne aldıysam çok dandik çıktı, şimdi size iki sorum var: Snopy marka bir ürün alınır mı, sizce ürün iyi midir? Ve sizce anakartımdaki (ASUS Prime B350M-K) ses kartıyla herhangi bir mikrofon nasıl performans verir, ekstra ses kartı alınır mı?

Snopy ya da Rampage bir ürün asla alınmaz. Daha yeni birkaç hafta önce Gamepad almıştım, 3 gün sonra iade ettim. Bunların ucuz ya da pahalı her ürünü dandik. Boşuna aksiyon aramayın. @Bellassamdir de bu mikrofonu kullanıyor, sorularınızı sorabilirsiniz izin verirse.

Snopy ya da Rampage bir ürün asla alınmaz. Daha yeni birkaç hafta önce Gamepad almıştım, 3 gün sonra iade ettim. Bunların ucuz ya da pahalı her ürünü dandik. Boşuna aksiyon aramayın. @Bellassamdir de bu mikrofonu kullanıyor, sorularınızı sorabilirsiniz izin verirse.
Vallahi eğer cevap verebilirse çok güzel olur tabii ki. Her neyse, siz hangi model mikrofon önerirsiniz? Bu aralar malum ekonomik olarak çok durumumuz yok, çok para harcamak istemiyorum zaten imkanım olsaydı Arctis 5 kulaklık alırdım açıkçası.

Vallahi eğer cevap verebilirse çok güzel olur tabii ki. Her neyse, siz hangi model mikrofon önerirsiniz? Bu aralar malum ekonomik olarak çok durumumuz yok, çok para harcamak istemiyorum zaten imkanım olsaydı Arctis 5 kulaklık alırdım açıkçası.

Yalan söylemeyi sevmem, maalesef bu işlerden pek anlamıyorum. Marka hakkında görüşlerimi belirttim. Belki de bu model iyi de bizim ön yargısız da olabilir. Ben artık biraz kin boyutuna geldim. Size kolay gelsin diyeyim.

Geri
Yukarı