Snopy SN-03P için ses kartı alınması gerekir mi?

Maksimum Zırh

Kilopat
Yer
Ankara
Daha fazla  
Sistem Özellikleri
Ryzen7 5800H
16GB RAM
RTX3060
DELL G5515
Meslek
Amatör Yazar
Merhaba arkadaşlar. Başlıkta belirttiğim gibi Snopy SN-03P mikrofonu almak istiyorum. Bütçemin biraz üstüne bile çıktım diyebilirim. Fakat endişem şu, bu mikrofonun tam performansını almak için kendi ses kartım yeterli olur mu? Eğer tam performans veremeyecekse almanın hiç mantığı yok. O yüzden bu konuda sizlerden yardım rica ediyorum. Bilgisayarımın marka ve modeli:

Monster Abra A5 V15.2.1.

Ve sanırım Intel HM370 Chipseti var.

Ses kartının tam olarak modeli nasıl oluyor emin değilim. Aygıt yöneticisi ve DxDiag'dan aldığım ekran görüntülerini eke dahil ediyorum. Her türlü öneri, fikir ve düşüncelerinize açığım. Teşekkürler.

Dosya Ekleri

• aygıt ses 1.PNG
    aygıt ses 1.PNG
    7,4 KB · Görüntüleme: 33
  • aygıt ses 2.PNG
    aygıt ses 2.PNG
    41,8 KB · Görüntüleme: 28
  • aygıt ses 3.PNG
    aygıt ses 3.PNG
    17,5 KB · Görüntüleme: 41
  • aygıt ses 4.PNG
    aygıt ses 4.PNG
    8,1 KB · Görüntüleme: 40
  • dxdiag ses.PNG
    dxdiag ses.PNG
    18,6 KB · Görüntüleme: 40
Son düzenleyen: Moderatör:
Kaliteli bir ses kartı 300-400 TL arası değişiyor.
Eğer anakartınız çok eskiyse tavsiyem, USB ile bağlanan kendi dahili ses kartı olan mikrofonlardan tercih etmenizdir.

Snopy'nin 30-40 TL'lik mikrofonlarını kullandım bir ara, 6 ay gibi bir sürede bozuldu.
Sizin baktığınız ürün 350-400 TL arası satılıyor standı ve filtresi dahil olduğu için fiyatları bu şekilde.
Eğer gerçekten paranızın hakkını verecek, yıllarca gidecek bir ürün istiyorsanız linki bıraktım.

Kaliteli bir ses kartı 300-400 TL arası değişiyor.
Eğer anakartınız çok eskiyse tavsiyem, USB ile bağlanan kendi dahili ses kartı olan mikrofonlardan tercih etmenizdir.

Snopy'nin 30-40 TL'lik mikrofonlarını kullandım bir ara, 6 ay gibi bir sürede bozuldu.
Sizin baktığınız ürün 350-400 TL arası satılıyor standı ve filtresi dahil olduğu için fiyatları bu şekilde.
Eğer gerçekten paranızın hakkını verecek, yıllarca gidecek bir ürün istiyorsanız linki bıraktım.

Hocam öneriniz için çok çok teşekkür ediyorum. Fakat bu mikrofon gerçekten bütçemin çok üstümde ve karşılayabileceğim bir miktar değil maalesef :( Ben kendi yazdığım yazıları, hikayeleri seslendirmek için bir mikrofon bakıyorum. Acaba bir kaç ay elimde ki imkanlarla devam edip para mı biriktirsem?

Hocam bence para biriktirin sonrasında elinizde patlarsa daha çok üzülürsünüz.

Tamadır hocam. Teşekkür ediyorum. Paramı biriktirince tekrar bakayım hatta konu açarım. Tekrar teşekkürler.

Yeni konular

Geri
Yukarı