Snopy SN-4388 Kulaklık Kutu açılımı ve Ön inceleme

Merhaba. Bugün sizlerle Snopy SN-4388 kulaklığını kutusundan çıkartıyoruz ve ön incelemesini yapıyoruz. Dolar bu kadar yüksek iken, fiyat/performans bile diyemeyeceğim fakat, acil ses işlerini görebilecek ve hoperlörler gereğinden aşırı boğuk ve basslı bir ses verse bile, kulaklığı ve mikrofonu olmayanların işini görebilecek bu kulaklığı kutusundan çıkartıyoruz ve ön incelemesini yapıyoruz.

Kamera: Samsung Galaxy S8 (4K Modunda çekildi)
Mikrofon: Samsung Galaxy S8 (Telefonun üst mikrofonu kullanılmaktadır. Telefonun alt mikrofonu hasarlıdır. Sadece üst mikrofondan alınan ses, bilgisayarda sonradan "mono" olarak tekrar işlenmiştir ve sesin iki yönden duyulması "mono" tekniğiyle sağlanmıştır.)

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Bu arada Snopy SN-4388'in ses performansı kötü olduğundan, kulaklıktaki aşırı bass'ı azaltmak ve kulaklığın daha temiz ses vermesini sağlamanın bir yolunu buldum. Pek doğal bir yöndem olmasa bile, yazılımsal olarak kulaklığın ses kalitesini, şu equalizer ayarları sayesinde, ses kalitesini arttırabildim. Sizde bu gösterdiğim gibi ayarlarsanız, memnun kalacağınızın garantisini verebilirim. Tabii ki, üst seviye kulaklıklar kadar asla ses performansını böyle ucuz bir kulaklıktan bekleyemezsiniz. Hatta, orta seviye bir kulaklığın bile ses düzeyini elde edemediğimi söyleyebilirim ancak, kulaklığın doğal sesi çöp gibi olduğundan, bu ayarlar ile kulaklığı ortalama düzeye getirebildim.
EQ Ayarı.png

Yazınızı baştan okuyun Türkçeyi nasıl katlettiğinizi görürsünüz zaten göremiyorsanız okuduğunuz süre boyunca Türkçe öğretmeniniz size hiçbirşey öğretememiş demektir.

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı