Snopy V5H direksiyon seti Generic USB Joystick olarak gözüküyor

Strainow

Femtopat
Daha fazla  
3 gün önce elime ulaştı direksiyon. Forza Horizon 4 ve ETS 2 oynamak için almıştım fakat direksiyonu taktığım zaman otomatik olarak Generic USB Joystick olarak algılıyor. İnternette 4 farklı driver buldum hepsiyle denedim fakat bir sonuç alamadım. Joystick olarak gördüğü için de oyunlarda tanımlanamıyor, Forza'da Direksiyon ayarları sekmesi açılmıyor. Sorun cihazda mı yoksa benim Windows ayarlarımla alakalı mı? Yakın zamanda başka bilgisayarda deneyip tekrardan yazacağım fakat fikirlerinizi duymayı isterim. Teşekkürler.

Yani büyük ihtimal sürücü ile ilgili bir sorun var. Boşuna Snopy alınmaz demiyorlar :D Belli ürünleri var güzel ancak V5H onlardan biri değil.

@KIZIL BARON Alanlar genelde memnun gibi fakat arkadaşın sorunu gibi sürücü hataları falan var. Alınmaz bana göre. Aynı fiyata 2. el Momo falan bakılabilir. 300'e vardı bizim burada keşke alsaydım.

Arkadaşlar ürünü 0 aldım daha taksidini ödüyorum iade etmeyi düşünebilirim ama her çocuğun hayalidir direksiyon seti kullanmak ilk defa para kazanıyorum diye aldım o yüzden iade etmek de istemiyorum bir yandan. Bir çok video gördüm çoğu insan sıkıntısız Forza'da ETS'de falan oynamış. Çalışmıyor ama neden onu bilemiyorum piyango mu bu yani 10 taneden 1'i mi çalışıyor sadece.

Arkadaşlar ürünü 0 aldım daha taksidini ödüyorum iade etmeyi düşünebilirim ama her çocuğun hayalidir direksiyon seti kullanmak ilk defa para kazanıyorum diye aldım o yüzden iade etmek de istemiyorum bir yandan. Bir çok video gördüm çoğu insan sıkıntısız Forza'da ETS'de falan oynamış. Çalışmıyor ama neden onu bilemiyorum piyango mu bu yani 10 taneden 1'i mi çalışıyor sadece.

Bende de aynı sorun var dostum. Generic USB joystick gözüküyor ve ne yaptıysam çözemedim. Sen halledebildin mi? Titreşimi falan kullanamıyorum, sinirlerim bozuldu.

Yok dostum çözemedim hala daha. Bir kaç kişiye sordum onlar böyle bir sıkıntı yaşamamış. Format attıktan sonra deneyeceğim sanırım driverlarda veya windowsumda bir sıkıntı var.

Yeni konular

Geri
Yukarı