Snowman M200 alınır mı?

mustafavemust

Centipat
Daha fazla  
İşlemci Ryzen 5 2600 ve stok fan ile kullanıyorum. Bazı videolarda 3600 ile testleri yapılmış ve stok fana göre 10-15 derece fark var gibi. Bazı sitelerde 119TL'ye bulunabiliyor. Hem küçük hem de şık durur gibi geldi. Kasamda büyük değil ve bütçem 150-200TL civarı. Eğer daha iyi tavsiyeleriniz varsa dinlerim.

Stok fandan daha iyi olduğu kesin, 50-100 lira daha fazla verip 4 bakır borulu modellerden alın hocam.

Tamam teşekkür ederim başka tavsiyen var mıdır başka marka model vb.

Snowman T5 nasıldır 215 TL'ye sanırım 5 bakır borulu.

Son düzenleme:
Tamam teşekkür ederim başka tavsiyen var mıdır başka marka model vb.

Snowman T5 nasıldır 215 TL'ye sanırım 5 bakır borulu.

Alınabilir, kasa ve anakart modeli nedir? Bazı büyük soğutucular bazı anakartlarda işlemci tarafındaki RAM yuvasına engel olabiliyor.

Vakti zamanında T6 Ultra almıştım 15-20 erece fark ettiriyor vb. gibi birçok yorum okumuştum. Bende 5-20 derece fark ettirdi, nasıl yani diyecek olursan, benim kasamin hava akışı çok kötü, dolayısıyla fan ne kadar iyi olsa da yaz aylarında pek fark hissettirmedi, maksimum 5 derecelik fayda sağladı, kış aylarında ise daha fazla hava alma şansı olduğu için aldığı havayı doğru bir aerodinamikle kullanip 20 dereceye kadar fark yarattığını gördüm. Kısaca kasanın hava akışı berbatsa havalar sıcakken belki inanılmaz farklar gormeyebilirsin, ilk hedefin mumkunse kasanın hava akışını düzeltmek olsun, eğer bunu saglayabiliyorsan sonrasında aldığın bu fan mutlaka stoktan iyi olacaktır.

Vakti zamanında T6 Ultra almıştım 15-20 erece fark ettiriyor vb. gibi birçok yorum okumuştum. Bende 5-20 derece fark ettirdi, nasıl yani diyecek olursan, benim kasamin hava akışı çok kötü, dolayısıyla fan ne kadar iyi olsa da yaz aylarında pek fark hissettirmedi, maksimum 5 derecelik fayda sağladı, kış aylarında ise daha fazla hava alma şansı olduğu için aldığı havayı doğru bir aerodinamikle kullanip 20 dereceye kadar fark yarattığını gördüm. Kısaca kasanın hava akışı berbatsa havalar sıcakken belki inanılmaz farklar gormeyebilirsin, ilk hedefin mumkunse kasanın hava akışını düzeltmek olsun, eğer bunu saglayabiliyorsan sonrasında aldığın bu fan mutlaka stoktan iyi olacaktır.

Hava akışı gerçekten kötü fakat ön paneli söktüm sinek tülüyle filtre gibi bir şeye uydurmaya çalışacağım.

Alınabilir, kasa ve anakart modeli nedir? Bazı büyük soğutucular bazı anakartlarda işlemci tarafındaki RAM yuvasına engel olabiliyor.
Neo 202 ve msi a320m a pro anakart

Yeni konular

Geri
Yukarı