Snowman M200 B450M-K sığar mı?

LegendXD

Femtopat
Dostlar Snowman MX6 aldım fakat sığmadı iade ettim 12W mk macun süreceğim bir de soğutucu almayı planlıyorum. Donanım Arşivinde sordum fakat pek farketmez dediler Kullanan var mı ve sığar mı?

Sistemim:
İşlemci : AMD R5 3600 Ekran Kartı : ASUS TUF EVO RX 5600XT Anakart : ASUS PRİME B450M-K Ram: XPG GAMMİX 3000MHZ (2X8) SSD: Toshiba RC500 NVMe M.2 Kasa : Thermaltake v200 600W 80PLUS Monitör : ACER QG221 Mouse : Logitech G102 LightSync Kulaklık : James Donkey 710

Son düzenleyen: Moderatör:
Dostum maalesefki kasan V200 aynı kasa bende de var önünde hava alacak alan çok az olduğu için o hava soğutma çok etkili olmayacağını düşünüyorum ben ya kasayı değişeceğim ya da sıvı soğutma alacağım bence sende bu ikisinden birini yapmalısın.

Fark etmez dediler demek... İki görsel arasındaki farkı görememek baya iyi bir zanaat. Daha minimal boyutta olduğu için RAM slotları için risk teşkil etmeyecektir.
Aga s2h'a e sports duo takmışsın fanları ayarlanıyor mu onun yukarı aşağı
Dostum maalesefki kasan V200 aynı kasa bende de var önünde hava alacak alan çok az olduğu için o hava soğutma çok etkili olmayacağını düşünüyorum ben ya kasayı değişeceğim ya da sıvı soğutma alacağım bence sende bu ikisinden birini yapmalısın.
Şöyle diyeyim 10 derece düşer mi ? eğer düşerse benim için yeterli şuan ortalama 85 derece ve 10 derece düşse eder 75 macunda yenilesem 8-12mk arası herhalde yükte maksimum 75 görürüm bu doğru mudur ?

Yeni konular

Geri
Yukarı