Snowman T6 alınır mı?

Makaleler
3
Merhaba arkadaşlar, R5 3600 kullanıcısıyım. İşlemci çok ısınıyor. Belki bir soğutma alabilirim. Snowman T6 önerir misiniz? Başka önerilerde yapabilirsiniz. Kasam Rampage Shake. Şimdiden teşekkürler. (İşlemci Valorant'ta 74-80, 6 saat internet, 2 saat indirme ve 2 saat GTA V kullanımından sonra GTA V'de 82 derece bandında)
Kasa: RAMPAGE SHAKE 4x120mm RGB Fanlı 600W 80Plus BRONZE MidT ATX GAMING KASA fiyatı, teknik özellikleri, modelleri, en ucuz fiyatlarla Vatan Bilgisayar'da
Snowman t6: Snowman T6 Ultra 6 Bakır Kanallı Yorumları

Alınabilir. X6'ya göre çok daha kaliteli duruyor fanları. Eğer pek güvenemiyorsanız'da Be Quiet! Alınabilir.

Al bir sıvı soğutma kafan rahat etsin :) Max 40-45 derece oyunlarda 4.3 GHz'de kullanıyorum 50 yukarısı görmedim

Dosya Ekleri

• 1.jpg
    1.jpg
    287,8 KB · Görüntüleme: 123
Çok pahalı o yüzden alamıyorum maalesef.

:D haklısın 2. el aldım bende sahibindenden 200TL'ye. Bir taktım 115 dereceyi gördü kapandı. 2. denemede aynı. Dedim kandırıldım kesin. Arıyorum cevap vermiyor. Allah'ın sopa sı yok işte sıvısı azalmış tamir ettim resmini çekip çocuğa attım içi yansın diye :D

Snowman fena değil. 80 TL'ye M.200 aldım i3 540 ile en fazla 45° görüyorum 🙃

Hacı R5 3600 güçlü bir mimari canavar gibi ısınıyor. Yeterli geleceğini hiç sanmıyorum.

Geri
Yukarı