Snowman T6 montajı kolay mı?

TalipÖztürk

Picopat
Makaleler
2
Arkadaşlar bazıları T6 montajının zor olduğunu söylemiş, tırnakları zor geçiyormuş kullanan varsa aydınlatabilir mi beni?

Tek7HackDedi

Hectopat
Makaleler
6
T6'yı bilmiyorumda X6'yı kullanıyorum. Zor takılıyor ama aşırıda zor değil ben çok işlemci fanı değiştirdiğim için alıştım.

Esperoja

Decapat
Makaleler
19
Yer
İstanbul
Snowman M.200 combo kullanıyorum takarken baş parmağımı feda ettim, o kadar baskı uygulamanız lazım ki Allah beni kahretsin neden bu işe bulaştım diyorsunuz.

KS
TalipÖztürk

TalipÖztürk

Picopat
Makaleler
2
Tırnakları geçirmek biraz zor ancak çok zor olduğunu söyleyemem. Ayrıca birazcık baskı yapmanız gerekiyor.

Anakart esnemezmi baskı yapınca ben tırsarım.
Snowman M.200 combo kullanıyorum takarken baş parmağımı feda ettim, o kadar baskı uygulamanız lazım ki Allah beni kahretsin neden bu işe bulaştım diyorsunuz.

Hocam anakarta zarar verir mi baskı yapmak.

Esperoja

Decapat
Makaleler
19
Yer
İstanbul

Mark Jefferson

Picopat
Anakart esnemezmi baskı yapınca ben tırsarım.

Hocam anakarta zarar verir mi baskı yapmak.
Anakartlar o tür esnemelere dayanıklı bir şekilde üretiliyor. Anakartı çıkartıp yumuşak bir zemin üzerine koyun ve o şekilde montajı gerçekleştirin. Veya kasa içine doğru yerleştirilmiş anakartın üzerine hafif baskı ile de montajı sorunsuz yapılabilir.

KS
TalipÖztürk

TalipÖztürk

Picopat
Makaleler
2
Anakartlar o tür esnemelere dayanıklı bir şekilde üretiliyor. Anakartı çıkartıp yumuşak bir zemin üzerine koyun ve o şekilde montajı gerçekleştirin. Veya kasa içine doğru yerleştirilmiş anakartın üzerine hafif baskı ile de montajı sorunsuz yapılabilir.

Anakartı çıkarmak istemiyorum bozarım falan.

Yukarı