Snowman T6 Ultra + CM Termal Macun alınır mı?

Birkan Öztürk

Hectopat
Daha fazla  
Arkadaşlar bütçem 250 TL civarında. Sizce bu iki ürün alınır mı? Oyunlarda 86 dereceli görüyorum. PC bozualacak diye korkuyorum. Bu işlemci soğutucusu işimi görür mü?

250 TL bütçeniz varsa bu soğutucuyu tavsiye ederim. Beraberinde gelen termal macun da gayet iyi. Onu kullanabilirsiniz.

Stokta yok hocam ya yoksa bunu alacaktım.
250 TL bütçeniz varsa bu soğutucuyu tavsiye ederim. Beraberinde gelen termal macun da gayet iyi. Onu kullanabilirsiniz.

Ve macunu geçersek iki soğutucudan hangisi daha iyi soğutur bilmiyorum açıkçası

Stokta yok hocam ya yoksa bunu alacaktım.

Kusura bakmayın. Dikkat etmemişim. T6 Ultra alabilirsiniz o zaman. İçindeki termal macunu da 6.93W iletkenliğe sahip. İş görür.

Kusura bakmayın. Dikkat etmemişim. T6 Ultra alabilirsiniz o zaman. İçindeki termal macunu da 6.93W iletkenliğe sahip. İş görür.

Bana ek olarak bildiğiniz bir macun önerir misiniz? 40 TL civarı bir fiyata termal macun alabilirim.

Çünkü kutusndaki macunu hiç önermiyorlar.

Teşekkür ederim öncelikle. Kusura bakmayın ben hiç anlamıyorum macunlardan ama böyle 40-50 TL civarında en iyisi bu mudur? İnsanlar Cooler Master vs. alıp duruyor da. Bu sizin önerdiğinizi ilk defa gördüm.

AliExpress'den alabilirseniz daha ucuza 4 gram ve daha iyi olan ZF-12'yi alabilirsiniz. Ama Türkiye'den alacaksanız 40-50 TL'ye en iyisi budur. Alternatif olarak Zalman ZM-STC8 var. O da 8.3W iletkenliğe sahip.

Yeni konular

Geri
Yukarı