Snowman X4 işlemciyi serinletebilir mi?

Van Der Linde

Hectopat
Daha fazla  
Meslek
theeroticbarber çalışanı
İkisi de yeterli. Monster Hunter'a baktım 5500 XT geçen sene daha sürücüleri bile yokken daha iyi performans vermiş. RDR2 ben hardware unboxed kanalının ayarlarıyla 60+ FPS oynuyorum. Geriye yalnızca Cyberpunk 2077 kalıyor. Gelsin bakarız. 😄

Hocam size bir sorum olacak, bugün Snowman X4 sipariş ettim işlemcim boşta sürekli 60-70 derece arası gidip geliyordu ve yükte 85 derecelere çıkıyordu sizce işlemciyi serinletir mi?

Hocam size bir sorum olacak, bugün Snowman X4 sipariş ettim işlemcim boşta sürekli 60-70 derece arası gidip geliyordu ve yükte 85 derecelere çıkıyordu sizce işlemciyi serinletir mi?

İlla farkeder. Termal macunu güzelce sürmen önemli. Çok kalın tabaka yapmamaya dikkat et.

İlla farkeder. Termal macunu güzelce sürmen önemli. Çok kalın tabaka yapmamaya dikkat et.

Görev yöneticisinden baktığımda wsappx adlı bir uygulama çalışıyor ve işlemcinin %15-20'sini kullanıyor kapatamıyorum da. Sizce bunun ısınmaya etkisi var mıdır? Varsa format atacağım.
Aslında format mecbur oldu sistem dosyaları bozuk, neredeyse hiçbir Windows servisini kullanamıyorum yine de sorayım dedim.

Geri
Yukarı