Snowman X4 ters mi takılı?

Sidi Alcala

Decapat
Daha fazla  
xxxxx.jpeg

Dostlarım fan ters mi takılı acaba? Snowman yazısı ters duruyor. Çift fanlı bir soğutucu ve diğer tarafında çerçeve yok. Önceden oyunlarda ısı 55 dereceyi geçmezdi, şimdi 76 oluyor. (Snowman X4)

Etiket yanlış basılmadıysa, yanlış duruyor diyebilirim. Tam tersi olmalıydı. Emin olmak için fanın arkasına bir kağıt tutun. Eğer kağıt dışarı doğru savruluyorsa yanlış monta etmişsinizdir.

Oda aynı hocam acaba ısılar bu yüzden mi arttı.
Normalde içe üflemesi gerekiyor. 2. fanı bilmiyorum onu bilen bir arkadaş yanıtlasın.

Ters takmışsın. Ama soğutucu mu ters yoksa sadece fan mı ters onu anlamadım. Aynı soğutucu var elimde.

Çerçeve dışarı bakıyor yani ters, bu durumda dışarıdan peteklere değil, petekten çekip dışa üfler.

1618781382229.png

Normalde içe üflemesi gerekiyor. 2. fanı bilmiyorum onu bilen bir arkadaş yanıtlasın.

Çerçeve dışarı bakıyor yani ters, bu durumda dışarıdan peteklere değil, petekten çekip dışa üfler.

Eki Görüntüle 981000
Teşekkürler.
Etiket yanlış basılmadıysa, yanlış duruyor diyebilirim. Tam tersi olmalıydı. Emin olmak için fanın arkasına bir kağıt tutun. Eğer kağıt dışarı doğru savruluyorsa yanlış monta etmişsinizdir.
Teşekkürler deneyeceğim.
Ters takmışsın. Ama soğutucu mu ters yoksa sadece fan mı ters onu anlamadım. Aynı soğutucu var elimde.
Her şeyi ters herhalde hocam bende anlamadım :D.

Yeni konular

Geri
Yukarı