SNR Margin ve Hat Zayıflaması Değerleri

Peak2Core

Kilopat
Yer
Muğla
Merhabalar, Türk Telekom'un 50 Mbps limitsiz internetini kullanıyorum. snR ve hat zayıflaması gibi değerlerin, internet hızı ve pinge etkisi nedir? Önceden 49-50 Mbps arası download ve 5-6 ping görüyordu fakat bu aralar 40-45 arası bir hız alıyorum. Pingimde de bariz bir artış var. Ekte değerleri ve hız testini bıraktım. snR ve hat zayıflamasının artması ya da azalması mümkün mü? Konuya hakim değilim, kendimi yanlış ifade etmemişimdir umarım. Şimdiden teşekkürler.

Screenshot_1.png
8976754604.png

Son düzenleyen: Moderatör:
Merhabalar, Türk Telekom'un 50 Mbps limitsiz internetini kullanıyorum. snR ve hat zayıflaması gibi değerlerin, internet hızı ve pinge etkisi nedir? Önceden 49-50 Mbps arası download ve 5-6 ping görüyordu fakat bu aralar 40-45 arası bir hız alıyorum. Pingimde de bariz bir artış var. Ekte değerleri ve hız testini bıraktım. snR ve hat zayıflamasının artması ya da azalması mümkün mü? Konuya hakim değilim, kendimi yanlış ifade etmemişimdir umarım. Şimdiden teşekkürler.

Eki Görüntüle 491488Eki Görüntüle 491489
Değerlerin hıza tabiki etkisi olur. Senin değerlerin şuanda forumda gördüğüm en iyi değerler. Bundan dolayı kıymetini bil derim oturduğun yerin.

Değerlerin hıza tabiki etkisi olur. Senin değerlerin şuanda forumda gördüğüm en iyi değerler. Bundan dolayı kıymetini bil derim oturduğun yerin.

Teşekkür ederim hocam, ev kendi evim. Nasipse uzun yıllar burdayım. :) Bir diğer sorum hattım 100 Mbps destekler mi acaba? Geçenlerde Süper Online teklif verdi, 100 Mbps internet şuan kullandığım internetle aynı fiyat. Ama kaldırmaz ve kesinti olur diye korkuyorum. Geçsem alt yapısal olarak sorun olur mu bu değerlere göre? Teşekkürler.

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı