Sochi sıralama

Bu kadar yaklaşmışken bu şekilde kaybeden ben olsaydım şu anda TV'lerde kendimi asarken görürdü herkes. Büyük yıkım oldu Norris için, kötü bir ders aldı maalesef. Hırs ve mantık arasındaki seçimde Hamilton doğru kararı verdi.

Medyumluğumu yapıyorum ve tahminlerimi söylüyorum. McLaren kesin podyum. İlk turdan Russell liderliği zorlayacak alır mı emin değilim ama alırsa da çok uzun süre kalmaz diye düşünüyorum. Red Bull'lar podyum zorlayacaklar ama alamayacaklar. Hamilton biraz baskı altında gibi geldi hata yapacak.
Dediklerimin tersi oldu...

Gelecek bugün GP konusu acele etmeyin.😄
Bu kadar yaklaşmışken bu şekilde kaybeden ben olsaydım şu anda TV'lerde kendimi asarken görürdü herkes. Büyük yıkım oldu Norris için, kötü bir ders aldı maalesef. Hırs ve mantık arasındaki seçimde Hamilton doğru kararı verdi.
Şu yorumlarını GP konusuna sakla beni deli etme.

İçimden geçeni dayanamayıp söylerim de totem bozulur diye konudan kaçıyorum. İçimden geçen gerçekleşsin, sonra sen yine bana "ya bırak" dersin sorun değil
Ya bırak ya içinden geçeni söylesen de söylemesen de Mclaren'e yine bir şey yapmayı başarıyorsun. Artık direkt dal, içinde tutma.

Son düzenleme:

Yeni konular

Geri
Yukarı