Çözüldü Social Club 0xc000007b hatası

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.
Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
İşletim sistemi
Windows 10

Mutlu Arıcık

Hectopat
Makaleler
1
Yer
Arcadia Bay
Steam'dan GTA 5 indirdim otamatik olarak Rockstar Games Launcher kurdu ama böyle bir hata alıyorum. İşletim sistemim Windows 10 Home 1909.

0xc000007b hatası.PNG

Son düzenleyen: Moderatör:
Çözüm
Başka bir oyunda, uygulamada hata alıyor musun?

Hayır başka bir oyunda hata almıyorum sorunum GTA 5'i çalıştırdığımda Rockstar Games Launcher'a güncelleme geliyor ve bu esnada güncellemeyi gerçekleştiremiyor ve hata geliyor, Social Club'da bir türlü kurulmuyor.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Arkadaşlar sorunun çözümü bu videoda aynı sorunu yaşayanlar varsa buradan çözebilir, benimle ilgilendiğin için teşekkürler @Emre C.
Başka bir oyunda, uygulamada hata alıyor musun?

Hayır başka bir oyunda hata almıyorum sorunum GTA 5'i çalıştırdığımda Rockstar Games Launcher'a güncelleme geliyor ve bu esnada güncellemeyi gerçekleştiremiyor ve hata geliyor, Social Club'da bir türlü kurulmuyor.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Arkadaşlar sorunun çözümü bu videoda aynı sorunu yaşayanlar varsa buradan çözebilir, benimle ilgilendiğin için teşekkürler @Emre C.

Son düzenleyen: Moderatör:
Çözüm
Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Yeni konular

Geri
Yukarı