Çözüldü Social Club ağ sorunu

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

Stack

Hectopat
Yer
İstanbul
Merhaba arkadaşlar RDO ve GTA 5 oynayacağım fakat offline hatası veriyor ve Rockstar'ın Social Club indirme sitesine bile giremiyorum. Fakat internet var. Hesap benim Rus sitesinden falan da alınmadı, sorun nedir?

Dosya Ekleri

• Screenshot_2.png
    Screenshot_2.png
    14,7 KB · Görüntüleme: 45
Son düzenleyen: Moderatör:
Çözüm
Çözüm: Ethernet kablosunu sökü geri takın Wireless ile bağlanıyorsanız modemi aç kapa yapın.
Kanka ilk olarak VPN ile girmeyi dene eğer offline hatası vermez fakat yine de GTA Online girmez ise bu sefer dosyaları doğrula oda olmazsa GTA 5'i silip tekrar yükle bu sefer kesin olur eğer internet ile ilgili bir sorun yoksa.

Kanka ilk olarak VPN ile girmeyi dene eğer offline hatası vermez fakat yine de GTA Online girmez ise bu sefer dosyaları doğrula oda olmazsa GTA 5'i silip tekrar yükle bu sefer kesin olur eğer internet ile ilgili bir sorun yoksa.

Format atmama gerek varmı şimdi Steam yeniden indiriyor rdo yu fakat rdo PC de halihazırda var.
Yardım edebilecek yokmu 1 mesaj atıp kaçmayacak.
Format atmama gerek var mı şimdi Steam yeniden indiriyor rdo yu fakat rdo PC de halihazırda var.
Yardım edebilecek yok mu 1 mesaj atıp kaçmayacak.

Son düzenleme:

Yeni konular

Geri
Yukarı