Social Club GTA5 Dosyalarını Steam Görmemesi

Daha fazla  
Ben arkadaşımın social club hesabından GTA 5 indiriyordum. 37 GB indirdim. Sonra arkadaşım çık hesaptan dedi çıktım. Dün GTA 5'i steamdan aldım 37 GB'lık dosyaları steamdaki GTA5 dosyasına attım. İndirmeye başlattım o dosyaları algılamadı. Dosyaların bütünlüğünü doğrula yaptım yine algılamadı. Napmam lazım? Tekrardan indirmek istemiyorum. En azından yarısını indiririm. Kotam bitmez. N'apmalıyım?

Son düzenleyen: Moderatör:
Bildiğim kadarıyla Steam ve Social Club tan indirilen dosyalar farklı yani GTA aynı ama anladın sen. Tekrardan 66 GB indirmelisin maalesef.

Bildiğim kadarıyla Steam ve Social Club tan indirilen dosyalar farklı yani GTA aynı ama anladın sen. Tekrardan 66 GB indirmelisin maalesef.

Türkiyedeki internet sıkıntısı olmasa kafam rahat olacak fakat maalesef türkiyenin internet konusundaki durumu vasat. TTNET 100 GB AKN Paketini kullanıyoruz normalde 100 GB kullandıktan sonra 300 KB/s hızına düşmesi gerekiyor fakat biz 50 GB kullandıktan sonra AKN aşıldı diyor.

Son düzenleyen: Moderatör:
Maalesef böyle bir sıkıntı çekiyoruz. Hem altyapımız kötü hemde yetmezmiş gibi hızımız düşürülüyor. Zaten 8 MBİT hız alıyorum neden düşürüyorsun he TTNET? Her neyse dediğim gibi de olmayabilir vardır bir yolu araştır sen kardeşim.

Uyarı! Bu konu 8 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı