Social Club hesabına giremiyorum

samet3838k

Centipat
Hepinize merhaba ben GTA 5'de hile kullandığım için perma ban yedim 2. defada perma. Sonra kendi Social Club hesaplarını satanları gördüm veya çalınmış tam bilmiyorum ucuza aldım. Yeni aldığım hesaba giriyorum Rockstar Games Launcher'den oyunu başlatıyorum ama benim ban yemiş Social Club hesabına giriyor nasıl düzeltebilirim?

2020.04.29-13.48.png

Hesabın esas sahibi hesabın tüm verileri değiştirildiğinde, almış olduğu oyunun üzerinde ki serial, fatura vb. önemli kaynakları gönderdiğinde hesaba tekrar erişmesi için gerekli sıfırlama formları gönderiyorlar.

Bu tarz işlemler hiç tasvip etmediğim hususlardır. Umarım bu tarz hesaplar veya bu tarz tutumlar yapmamanız dileğiyle.

Hepinize merhaba ben GTA 5'de hile kullandığım için perma ban yedim 2. defada perma. Sonra kendi Social Club hesaplarını satanları gördüm veya çalınmış tam bilmiyorum ucuza aldım. Yeni aldığım hesaba giriyorum Rockstar Games Launcher'den oyunu başlatıyorum ama benim ban yemiş Social Club hesabına giriyor nasıl düzeltebilirim?

Eki Görüntüle 548685

Hocam büyük ihtimal oyunu Plati Ru 'dan aldınız. Keşke almadan önce foruma baksaydınız birçok kişi Plati Ru ' dan ucuza alınan hesapların bir süre sonra geri alındığını söylüyor. Satın aldığınız siteden satıcıya mesaj atın.

Hocam büyük ihtimal oyunu Plati Ru 'dan aldınız. Keşke almadan önce foruma baksaydınız birçok kişi Plati Ru ' dan ucuza alınan hesapların bir süre sonra geri alındığını söylüyor. Satın aldığınız siteden satıcıya mesaj atın.
cevapladığınız için teşekkür ederim gamesatış adlı siteden aldım bir satıcıdan satıcı benim yapabileceğim bişey yok hesabı teslim ettim size diyor hesapta sorun yok gta 5 var ama benm önceki hesabıma giriş yapıyor desteğe mesaj yazdım ama cevap gelmedi daha

Bahsetmiş olduğunuz sitede ki çok makul fiyata satılan oyunların çoğu çalıntı hesaplar olduğu için esas sahipleri tarafından gerekli mataryeller gönderildikten sonra geri almaktalar. Bu forumda konusunun açılması ve yardım istenmesi bile ironi.

merak etmeyin bidaha bu hataya düşmem sağolun

Ben arkadaşın bahsetmiş olduğu sitede ki olaylara yorumumdu. Fakat siz farklı bir siteden alışveriş yapmışsınız. Geçmiş olsun. Fakat yinede farklı sitelerde (farklı satıcılar) tarafından satılmakta olan çok çok ucuza olan oyun hesapları vb. işlemler yabancı çalıntı hesap satan sitelerden al-sat işlemi yapmakta olan komisyonculardır. Lütfen bunlara dikkat edin. Biraz fazla ücret verin ama aldığınız şey tamamen sizin olsun. Sağlıcakla.

Yeni konular

Geri
Yukarı