Social Club hesaptan Epic GTA V oyunu ayırmak mümkün mü?

Yer
Azerbaycan, Bakı, Abşeron, Mehdiabad
Steam ve Epic GTA V oyunu aynı Social Club hesabına bağlı. En son Social Club hesabına bağlanan Epic GTA V oyundu. Social Club hesaptan Epic GTA V oyunu ayırmak mümkün mü?

Screenshot 2022-01-23 150028.jpg

Yorumlarınız bilgilendirdiğiniz icin teşekkürler ederim herkese!

Screenshot 2022-01-23 150004555.jpg

Teşekkür ederim Sağolun zahmetleriniz icin Technopat

Son düzenleyen: Moderatör:
Salam. Bunu bilmirem, amma ozum sizden soruşmaq isterdim. Her iki platformu eyni Rockstar hesabına baglayanda eyni oyun acilir? Yeni Epic'den girib 100 level olmusam meselen. Steam'den da girsem eyni oyuna girecek ya sifirdan?

Salam. Bunu bilmirem, amma ozum sizden soruşmaq isterdim. Her iki platformu eyni Rockstar hesabına baglayanda eyni oyun acilir? Yeni Epic'den girib 100 level olmusam meselen. Steam'den da girsem eyni oyuna girecek ya sifirdan?
Salam, eyni oyunu acır. eyni level acır. hic bir problem soru çikmamış şimdiye kadar. GTAV Oyun Steam'a cıktığı ilk günden almıştım. Epic'tende ücretsiz olduğu günden. aynı Rockstar Social Club hesabına bağladım epic GTAV oyunu. ben sadec epic GTAV Oyunu farklı bir Social Club'a bağlamak istyorum.
Steam'den ve Epicten GTA V Oyununa giriş yapsamda oynasamda. karekter'de aynı. Level'de aynı. Tek bir farkı Steam hesbında olan GTA V Standard Edition'du. Epic'te GTA V Premium Edition.

Son düzenleme:
Salam, eyni oyunu acır. Eyni level acır. Hiçbir problem soru çikmamış şimdiye kadar. GTAV oyun Steam'a cıktığı ilk günden almıştım. Epic'tende ücretsiz olduğu günden. Aynı Rockstar Social Club hesabına bağladım Epic GTAV oyunu. Ben sadec Epic GTAV oyunu farklı bir Social Club'a bağlamak istyorum.
Steam'den ve Epic'ten GTA V oyununa giriş yapsamda oynasamda. Karakter'de aynı. Level'de aynı. Tek bir farkı Steam hesbında olan GTA V standard Edition'du. Epic'te GTA V Premium Edition.

Steamdada almaq isteyirem GTA V. Buna göre qerarsız qalmısdım. Tapa bildiz caresini?

Yeni konular

Geri
Yukarı