Social Tradia güvenilir mi?

gokpeedy

Decapat
Daha fazla  
Merhaba. Bir Instagram sayfası satacağım ve güvenilir bir site arıyorum. Social Tradia adlı bir siteye rastladım. Fiyatları görünce bayağı şaşırdım. Bu site sizce güvenilir midir?
İlginç bir şekilde hiç mesaj gelmiyor konuya...

Son düzenleme:
Site güvenilir. Fiyatlara aldırış etme. Genellikle etiket fiyatının %30 ve %50 arasında bir teklif gelir. Tabi pazarlıkla fiyatı yükseltebiliyorsun. Ben daha önce 2 kere kullandım ve bi sıkıntı çıkmadı.

Bot basılmış hesap gider mi?
Yok hocam gitmez. Bildiğim kadarıyla adamlar denetliyorlar hesapları. Zaten başvuru yaptığında da senden hesapla ilgili bi kaç bilgi istiyorlar. Benim bi postum keşfete düştüğü için baya beğeni almıştı. Sonra onu bot zannedip "sahte takipçi veya beğenili hesaplarla ilgilenmiyoruz" dediler. Tabii durumu izah edince başvurumu onayladılar. Yani bu konuda baya titiz çalışıyorlar diye biliyorum.

Yok hocam gitmez. Bildiğim kadarıyla adamlar denetliyorlar hesapları. Zaten başvuru yaptığında da senden hesapla ilgili bi kaç bilgi istiyorlar. Benim bi postum keşfete düştüğü için baya beğeni almıştı. Sonra onu bot zannedip "sahte takipçi veya beğenili hesaplarla ilgilenmiyoruz" dediler. Tabii durumu izah edince başvurumu onayladılar. Yani bu konuda baya titiz çalışıyorlar diye biliyorum.
hocam size nereden ulaşabilirim birkaç soru sormam gerekiyor da

Geri
Yukarı