Social Wars ve Social Empires ne zaman açılır?

Furkaninkosesi

Kilopat
Makaleler
1
Yer
Mersin
Daha fazla  
Social Wars ve Social Empires oyunlarının hastasıyım. Baya önceden de oyunun kapandığını öğrendim. Yorumlarda çok popüler bir oyun olduğundan açılacağı söylenmişti. Ne zaman açılır bilen var mı?

Son düzenleyen: Moderatör:
Galaxy life için de öyle söylemişlerdi ama sonradan notları şu oldu:

"Yıllar süren eğlenceden sonra artık Galaxy Life oyunu kaldırıldı. Umarız bu süre boyunca tadını çıkarmışsınızıdır. Plinga dünyasında hala keşfedilecek tonlarca yenilik bulunuyor. Heyecan dolu oyunumuz Klondike'yi dene ve son Amerikan sınırında bitmeyen serüvene atıl! Hemen oynaya tıklayarak maceraya koyul!"

Not: Eskiden bende oynardım ama Social Wars sıkmaya başlamıştı bırakmıştım Social Empires oyununa devam etmiştim.

Son düzenleme:
Ben zamanında 69 liraya Havoc Mech ve Yamato Mech almıştım herşeyim full 89 leveldim ertesi gün baktım oyun kapanmış hayal kırıklığına uğradım halen ara sıra bakarım Social Point in sayfasına oyun hakkında gelişme varmı diye yaklaşık 3 senedir halen aynı sayfa geliyor gözümün önüne ):

Social Wars ve Social Empires oyunlarının hastasıyım. Baya önceden de oyunun kapandığını öğrendim. Yorumlarda çok popüler bir oyun olduğundan açılacağı söylenmişti. Ne zaman açılır bilen var mı?

Açılmayacaklarını söylemişlerdi yani serverleri falan tamamen kapatılmış. Eskiden Dungeon Rampage diye bir oyun daha vardı onu da kapatmışlar :( . Küçüklüğümüzü ellerimizden alıyor Zynga ve Social Points gibi şirketler :(

Yeni konular

Geri
Yukarı