Sözde "Kaptan" Amerika'nın çok abartılması

Ayran Man

Hectopat
Daha fazla  
Bu konu kafama hep takıldı. Özellikle Civil War'un sonunda saçma dövüş sahnesinden sonra. Marvel çok mu abartıyor Yüzbaşı Rogers'ı?

Ben kaptan Amerika filmlerini bile izlemedim mcudaki tüm filmleri izledim izleyesim gelmiyor çok vasat geliyor bana o karakter ama seviyorum
Aynı düşünüyoruz.
Kaptan Amerika havalı havalı dolaşırken, İron Man sonsuzluk taşlarını kullanıp kendini feda etti. Hala bu karakterin fan kitlesi var birde. :d
Bence eğer İron Man Vibranium ile bir zırh geliştirseydi, sinematik evrenin en güçlüsü olurdu.

Son düzenleme:
Iron Man kendini birden fazla şekilde feda etti. Tony Stark yerine Kaptan Rogers'ın bu kadar abartılması açıkçası bana biraz garip geliyor. Tamam, kaptanın yaşadıkları da normal şeyler değildi fakat bu kadar abartılması garip.

Iron Man kendini birden fazla şekilde feda etti. Tony Stark yerine Kaptan Rogers'ın bu kadar abartılması açıkçası bana biraz garip geliyor. Tamam, kaptanın yaşadıkları da normal şeyler değildi fakat bu kadar abartılması garip.
Kesssinlikle katılıyorum.
Ve ayrıca kendini bişey sanan Steve Tony'nin projelerine izin verseydi, Thanos tehdidi olmazdı.

Son düzenleme:

Geri
Yukarı