Sözel bölüm için Doping Hafıza alınır mı?

Jukac

Hectopat
Arkadaşlar liseyi sayısal olarak okudum. Ancak istediğim meslek sözelde. Sözelden sınava hazırlanmam için rehberlik edecek bir sistem arıyorum. Bu yüzden Doping Hafıza almak istiyorum. Alınır mı?

Doping Hafıza aptallıktır salaklıktır oturduğu yerden zekileşebiliceğini düşünen salakları kandırmak için ortaya atılmış bir saçmalık düzgünce çalışın derslerinize. Ayrıca alanınızı seçmeden neden direkt toplum baskısı yüzünden sayısal seçtiniz ki?
Oturduğum yerden sınavı kazandırsın demiyorum ki. Bana rehberlik etsin diye alıyorum. Derslerime yoğun bir şekilde çalışacağım. Ailem yüzündrn sayısal seçtim maalesef.

Doping Hafıza aptallıktır salaklıktır oturduğu yerden zekileşebiliceğini düşünen salakları kandırmak için ortaya atılmış bir saçmalık düzgünce çalışın derslerinize. Ayrıca alanınızı seçmeden neden direkt toplum baskısı yüzünden sayısal seçtiniz ki?
43 isaretleyip 41 net yapmistim zamaninda edebiyattan doping hafiza sayesinde.

Ne alaka? Programlandırılmış bir düzenle ilerleyen ders videoları içeren bir platform olduğunu biliyorsunuz değil mi? Ayrıca kim YKS sınavının müfredatıyla ilgili ders videoları izleyerek zekileşme mottosundaymış; bunu nereden çıkardınız?

Aynen ne alaka dostum. Sözel bölüm genel olarak ezberden ibaret, bence doping hafızadan daha pratik bir alternatif yok.

Yeni konular

Geri
Yukarı