Sözlü olarak kendimizi nasıl savunuruz?

Şimdiden uyarıyım Mustafa kardeşim yazılarını düzgünce yaz forumun genel kuralı bu. Whatsapp konuşmalarınızı buraya yükleyebilir misin ? Konuya daha iyi hakim oluruz.
Yemin ediyorum ahm*k velilerden ve öğrencilerden bıktım. Veli çocuğunun telefonuna haklı olarak bakıyor ama bilmediği, anlamadığı konu hakkında fikir yürütüyor ve bunu rehberliğe iletiyor. Velinin ahm*klığına diyecek laf yok. Diğer ahm*klıkarı burada anlamaya çalışmak istemediğimden düşünmüyorum ve direk çözüme geliyorum.
Düzgünce, yavaş yavaş hocanla konuş. Küfür meselesinide açma eğer hocan açarsa " spesifik " veya
" özgül " kelimelerini kullanarak küfürlerin anlamı olmadığını, en azından kendinin alınacağın küfür etmediğini söyle.
Bu soruyu bu konu altındakilere soruyorum "Efsun" , "kelam" , "mabat" kelimelerini bu soruyu okurken biliyor musunuz? Kitap okuyun en kötü laf cambazı olursunuz.
Sildim grupu ve baya mesaj vardı 2000i aşkın

İki özür dilersin olur biter.

En kötü içeri böyle gir bir şey demezler.
hqdefault.jpg

Bazen keşke okullar açılmasada şu tarz ergen lise konularını görmesem diyorum. Boyum uzar mı konuları bile bu konulardan daha manalıydı.
Ve hiçbir zaman uzamadılar...

Geri
Yukarı