Sohbet edelim

Durum
Mesaj g繹nderimine kapal覺.

Alyhisa

Decipat
Kat覺l覺m
27 Temmuz 2020
Makaleler
2
繹z羹mler
7
Yer
-
O zaman en utan癟 verici an覺m覺 anlatarak bal覺yorum. Bir g羹n pandemi d繹neminden 繹nce 12 ya覺ndayken bir komumuza yemee gitmitik tabii ben tan覺m覺yordum bir tane doktor abi vard覺 eide rehberlik hocas覺ym覺 ben tabii bilmiyorum. Dedim ki rehberlik hocalar覺 hi癟bir i yapm覺yor oturduklar覺 yerden 5000TL kazan覺yor diyordum kad覺n rehberlik hocas覺 癟覺km覺t覺 hat覺rl覺yorum gece 3'e kadar alam覺t覺m.

KS
KS
DeadlyPoison

DeadlyPoison

Centipat
Kat覺l覺m
3 Ekim 2020
繹z羹mler
1
O zaman en utan癟 verici an覺m覺 anlatarak bal覺yorum. Bir g羹n pandemi d繹neminden 繹nce 12 ya覺ndayken bir komumuza yemee gitmitik tabii ben tan覺m覺yordum bir tane doktor abi vard覺 eide rehberlik hocas覺ym覺 ben tabii bilmiyorum. Dedim ki rehberlik hocalar覺 hi癟bir i yapm覺yor oturduklar覺 yerden 5000TL kazan覺yor diyordum kad覺n rehberlik hocas覺 癟覺km覺t覺 hat覺rl覺yorum gece 3'e kadar alam覺t覺m.
Acaba neden gece 3?
Can覺m 癟ok s覺kk覺n. Ne zaman bilgisayara 癟ok g羹zel bir ey yapsam, arkas覺ndan sa癟ma sapan sorunlar 癟覺k覺yor. 35 dakikad覺r ise konumun forumda yay覺nlanmas覺n覺 bekliyorum
Sorun ne?

Hudelfa55

Decapat
Kat覺l覺m
24 Eyl羹l 2019
繹z羹mler
1
Offf, uan karn覺m 癟ok a癟, Kimya Hoca'm覺z saolsun kafas覺na g繹re derslerin yerini deitiriyor. K繹r eytan s繹yle y羹z羹ne diyor da, sonra bize cephe al覺r. Malum haftada 4 saat.
acaba neden gece 3

sorun ne
Bluetooth ile ilgili bir s覺k覺nt覺m var. Dualshock3'羹m羹 bilgisayara balad覺ktan sonra oldu.

Durum
Mesaj g繹nderimine kapal覺.

Yeni konular

Yukar覺