Sohbet edelim

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
@Samotne Ciasteczka
Hallettim, doğrulayabilir misin?
Kabul ettim hocam.
Bu gece başlarım izlemeye, beğenirsem saba kadar yolu var.
Beğenirsiniz, çok güzel anime'dir. Hatta klasiklerden diyebilirim.
Switch'e gelse ne olur. Böyle yüksek grafikli oyunları 10 yaşında bilgisayarda açıyormuş gibi performans veriyor. Switch, Nintendo'nun kendi oyunları için güzel.
Witcher 3 ve Saints Row The Third gibi güzel 3. Parti oyunlar var Switch'te. Tabii Tegra işlemcide kısmak gerekiyor grafikleri.

Switch'e gelse ne olur. Böyle yüksek grafikli oyunları 10 yaşında bilgisayarda açıyormuş gibi performans veriyor. Switch, Nintendo'nun kendi oyunları için güzel.
Sadece CBP gelmesi önemli değil, benim gibi sık seyahat eden biri için Swtich daha uygun. Laptop taşımak bile zor geliyor artık bana.

@Seradotwav ne oldu az önce ben yokken? Tartışmış gibi görünüyorsunuz. Mavi ekranı analiz edip çözene kadar 30 dk geçti.

Sadece CBP gelmesi önemli değil, benim gibi sık seyahat eden biri için Switch daha uygun. Laptop taşımak bile zor geliyor artık bana.

Nintendo Switch konsol olarak çok güzel bir cihaz, tabii mobil olması öncelikse laptop gibi eziyet çektirmez. İyi hatırlıyorum da bu HP Pavilion denilen mini fırınların popüler olduğu 2000'ler sonu, 2010'lar başında masaüstü PC'lerin devri bitti diyordu millet. Tüm evler 1-2 kere sokağa çıkarıldıktan eve mahkum edilen dizüstü bilgisayarlarla doluydu. Sonra yayıncılık, Youtuber'lık ve oyunculukta masaüstünün evrensel değeri geri anlaşıldı. Mobil işlevini de güçlü akıllı telefonlar üstlendi. Dizüstü bilgisayarların hanedanlığı kısa sürdü sanki.

Dizüstü bilgisayarların hanedanlığı kısa sürdü sanki.
Bence hala sürdürüyor, laptopumda özellik bakımından iyi ama 1.7 kg olması bile ortalıkta gezdirmemek için bir sebep.

Nintendo Switch konsol olarak çok güzel bir cihaz
Evet gayet iyi bir cihaz, v3 modelinde donanım olarak zenginleştirme bekliyorum olur inşallah.

Bence hala sürdürüyor, laptopumda özellik bakımından iyi ama 1.7 kg olması bile ortalıkta gezdirmemek için bir sebep.

Evet gayet iyi bir cihaz, v3 modelinde donanım olarak zenginleştirme bekliyorum olur inşallah.
Yolcu otobüsünde, yanında kahve ve kek ile Nintendo Switch'le oyun oynayarak uzun yolculuk yapıyorsun...

Benim ilk bilgisayarımın (masaüstü) sırf kasası çelik konstrüksiyonlu gibiydi. Hatta o zamanlar tüm kasalar böyleydi gayet yetişkin bir insan üzerine oturabiliyordu rahatça. O zamanlar format için bilgisayarcıya götürmekten Seyit Onbaşı gibi olduk.

Örnek görsel;

hqdefault.jpg

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Yeni konular

Geri
Yukarı