Sohbet Edelim

Ya ben laptopumu sattıp yeni bir bilgisayar almayı düşünüyorum sizce ne kadar eder?
i3 8145u işlemci, UHD 620 ekran kartı, 4 GB+ (8 GB sanal RAM) ve son olarak 128 GB NVMe SSD Toshiba. Arkadaşlar sizce kadar eder?
not: Cihaz 6 aylık markası Dell. Modeli ise Dell latitude 3400 tertemiz cihaz. Cihazı 5K'ya aldım.

Moralim çok bozuk, son 1 aydır başıma gelmeyen kalmadı. Korona testim pozitif çıktı, 2 hafta sonra sınavlar başlayacak ve benim bolca eksiğim var, yetmezmiş gibi bir yığın performans ödevi verildi, kız arkadaşımdan ayrıldım, daha neler neler...

Geçmiş olsun umarım daha iyi olursunuz.

0-350TL arası bildiğiniz güzel kaliteli bir klavye var mıdır? RedDragon markası gözüme çarpmıştı ama. Switch önemli değil bu fiyata Red Switch zor ama varsa önerin lütfen Blue Switch bıktırdı artık :D.
Kumara vardı, K552. Zamanında onu öneriyorlardı.

Ya ben laptopumu sattıp yeni bir bilgisayar almayı düşünüyorum sizce ne kadar eder?
i3 8145u işlemci, UHD 620 ekran kartı, 4 GB+ (8 GB sanal RAM) ve son olarak 128 GB NVMe SSD Toshiba. Arkadaşlar sizce kadar eder?
not: Cihaz 6 aylık markası Dell. Modeli ise Dell latitude 3400 tertemiz cihaz. Cihazı 5K'ya aldım.

Bataryası sağlam ise 2000-2500 lira arası olabilir. Yanlış bilgi vermek istemem açıkcası.

Cihazı 5.000 TL'ye aldım. Her şey sağlam ve orijinal. Hiçbir sorunu yok. Çizik falan yok.
Link varsa atarmısın? Ben piyasadaki ürünün en ucuzuna bakarak söyledim. Yeni konu açman daha mantıklı olur. Benden bilgili çok insan var.
Bu arada sorması ne kadar etik bilmiyorum ama iftarda ne yediniz.

Oyun oynarken ve yazı yazarken kullanacağım.

Ben Logitech G915 GL Tactile (Brown Switch) kullaniyorum. Yazi yazarken cok daha rahat oluyor. Oyun oynarken de herhangi bir dezavantajini görmedim sahsen. Ayrica klavyeyi temizleme acisindan daha kolay oluyorlar.

Red Switch hakkinda pek bir bilgim yok maalesef. Almadan önce eger magazalarda deneme sansiniz varsa gidin bir deneyin derim.

Yeni konular

Geri
Yukarı