Şok marketten ayrılmak

noName12

Hectopat
Daha fazla  
Şok'ta calismaya başladım ve ortami hiç sevemedim, isimden ayrilmak istiyorum ama mudurum İşkur 3 ay deneme sureci oldugunu ileride baska ise girecegim zaman sorun cikaracagini soyluyor.
Ama ise girerken deneme surecinin olmayacagini normal isci olarak calisacagimi soylemisti.
Su an universiteye hazirlaniyorum. Okulu kazanip bolumumde staj zamani işe girecegim zaman ise giris surecinde etkisi, zarari olur mu?

İşkur güvencesi ile girdiyseniz 3 ay İşkur bünyesinde çalışırsınız. Eğer bu 3 ay bitmeden ayrılırsanız 1 sene boyunca İşkur'a başvuru yapamazsınız. Onun dışında herhangi bir staj veya iş bulmanıza engel olmaz.

İşkur güvencesi ile girdiyseniz 3 ay İşkur bünyesinde çalışırsınız. Eğer bu 3 ay bitmeden ayrılırsanız 1 sene boyunca İşkur'a başvuru yapamazsınız. Onun dışında herhangi bir staj veya iş bulmanıza engel olmaz.
mesela 1 sene içinde staj yeri buldum ve çalışmak istiyorum, bu durum işe girmemde sorun oluşturur mu ?

Direkt müdür olarak işe alıyorlar mı? Benim aklım buna takıldı. Ayrılmak isteme sebebiniz nedir tam olarak?
hayır, ilk önce eleman oluyorsunuz işi öğreniyorsunuz mesela ön yüz, ürün vurma,kasa'da durma gibi

Direkt müdür olarak işe alıyorlar mı? Benim aklım buna takıldı. Ayrılmak isteme sebebiniz nedir tam olarak?
çalışma süresi boyunca ayakta kalmam beni yoruyor, yemek molası 30dk ve dışarı çıkma izniniz yok işyerinde yemek zorundasınız, akşam temizlik oluyor yerleri siliyorum ama mop'un sıkma yeri kırılmış müdür elimle sıkmamı istiyor çamaşır suyu kullandığımızdan ellerimde yaralar olmaya başladı

Kaç saat çalışıyorsunuz hocam? Kaçta başlayıp kaçta bitiriyorsunuz? Sorun olmazsa sizin için asgari ücret mi veriyorlar?

Kaç saat çalışıyorsunuz hocam? Kaçta başlayıp kaçta bitiriyorsunuz? Sorun olmazsa sizin için asgari ücret mi veriyorlar?
günde 8 saat çalışıyorum haftada 1 gün full yapmamız gerkiyor 9am-10pm arası
normal gün çalışma sürem 2pm-10pm arası

Son düzenleme:
Hayır, ilk önce eleman oluyorsunuz işi öğreniyorsunuz mesela ön yüz, ürün vurma, Kasa'da durma gibi

Çalışma süresi boyunca ayakta kalmam beni yoruyor, yemek molası 30dk ve dışarı çıkma izniniz yok iş yerinde yemek zorundasınız, akşam temizlik oluyor yerleri siliyorum ama Mop'un sıkma yeri kırılmış müdür elimle sıkmamı istiyor çamaşır suyu kullandığımızdan ellerimde yaralar olmaya başladı

Çıkın bence, bu nasıl bir iş mantığı bunlarda.

Yeni konular

Geri
Yukarı