Şok'a bir türlü gelmeyen Tosla

SUNDAY_LLC

Femtopat
Daha fazla  
2 haftadır Tosla'lı kuzenime para göndermem lazım ama ne zaman şoka gitsem kart yok ya da kalmadı gibisinden şeyler söylüyorlar. Sipariş etsem zaten 1 aya gelmez, bir tavsiyede bulunun dostlar. Ben bu viranşehirlilerin kartları yediğini düşünüyorum, carrefour zaten yok. Tekonsa en yakını Mardin'de bir tavsiyede bulunun.

Son düzenleyen: Moderatör:
İlla Tosla olması mı gerekiyor?
Konuş başka kart söylesin veya onun tanıdığının kartıda olabilir. IBAN versin illa sende kart olmasına gerek yok bankamatikten atabiliyorsun.

En kötü 2 nizde ininal alabilirsiniz. Tabii hala ininal kullanılıyorsa.

2 haftadır Tosla'lı kuzenime para göndermem lazım ama ne zaman şoka gitsem kart yok ya da kalmadı gibisinden şeyler söylüyorlar. Sipariş etsem zaten 1 aya gelmez, bir tavsiyede bulunun dostlar. Ben bu viranşehirlilerin kartları yediğini düşünüyorum, carrefour zaten yok. Tekonsa en yakını Mardin'de bir tavsiyede bulunun.
2 hafta önce eve sipariş vermiş olsaydın şimdiye gelmişti.

Ben pokus tavsiye ederim. Trendyol harcamalarından, ByNoGame oyun harcamalarından, Spotify, YT Premium da %50 iade, yemek siparişlerinden vs. bayağı para geldi.
Not: Pokusa Tosla'dan geçtim Tosla'da ki doğrulama sistemi berbat. Pokusda ikametgâh belgem ve kimliğim ile doğruladım.

Yeni konular

Geri
Yukarı