Sokağa çıkma yasağı cezası yemiş miyimdir?

20p0wer20

Centipat
Daha fazla  
Bugün ekmek almaya giderken beni durdurdular, kimliğin var mı dediler yok dedim. TC'ni biliyor musun dediler söyledim. GBT kontrolü yaptılar, makbuz tutanak bir şey, ne tuttular ne verdiler. Ceza yazacak misiniz dedim hayır dediler. Ceza gelir mi, çok korkuyorum. Lütfen yardımcı olursanız sevinirim.

Ceza yazma yetkileri yok zaten. Var ama onlar tutanak tutar, kaymakamlık onaylar ve ceza yazılır. Kaymakamlık geçerli bir sebebin varsa yazmaz. Ayrıca ekmek almaya gittiğin için de hiçbir sorun olmaz. İçin rahat olsun. Yazmayacaklarını da söylemişler, ekmek almaya gittiğin için yazamazlar da zaten.

Bugün ekmek almaya giderken beni durdurdular.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Arkadaşlar kimisine ceza yazmayacagiz GBT sorgulayacagiz deyip arkalarından ceza yollamislar. Ceza gelirse vallahi evden cenazem kalkar
Adres kontrolü yaparlar yasak olsa bile yakın yerlere gidebilirsiniz. Kuzenim bekçi soru varsa alabilirim.
GBT sorguladı sadece tutanak filan tutmadı bı sorun olmaz değilmi
Adres kontrolü yaparlar yasak olsa bile yakın yerlere gidebilirsiniz. Kuzenim bekçi soru varsa alabilirim.

GBT sorguladı sadece tutanak falan tutmadı bir sorun olmaz değil mi?
Yazmamışlardır. Yazacak olsalar hayır demezler. Yasak saatinde mi çıktınız? Eğer yasak saatinde çıktıysanız bir daha çıkmayın. Ceza yazmamışlardır büyük ihtimalle korkmanıza gerek yok.
11:30 da çıkmıştım evde ekmek yoktu büyük kimsede yoktu

Bugün ekmek almaya giderken beni durdurdular, kimliğin var mı dediler yok dedim. TC'ni biliyor musun dediler söyledim. GBT kontrolü yaptılar, makbuz tutanak bir şey, ne tuttular ne verdiler. Ceza yazacak misiniz dedim hayır dediler. Ceza gelir mi, çok korkuyorum. Lütfen yardımcı olursanız sevinirim.
Geldi mi acaba ceza ?

Yeni konular

Geri
Yukarı