Sokak düğünleri ve polis

Deniz Doğan2

Centipat
Daha fazla  
Herkese selam arkadaşlar haftanın 6 günü cumartesi dahil 12 saat çalışıyorum. Biliyorsunuz ki bugün pazar günü çoğu kişi tatil yorgunluğunu atmaya çalışıyor her gün çalıştığım için yorgunluktan geberiyorum sabah 9 da deprem mi oluyor deyip uyandım şu an hala devam ediyor yaklaşık 3 saat olacak ve hunharca silah sıkıyorlar polisi arıyorum, biz ilgilenmiyoruz 153ü arayın dediler 153'ü aradım size yanlış bilgi verilmiş 155'i arayın tekrar dediler. 155i aradım yine 153'e yönlendirdiler. Böyle kısır döngüye girdim. Benim anlamadığım yorgunluktan ayaklarımın altı ağrıyor bir pazar uykum var. Onu da bu magandalar elimden aldı. Şimdi kim ödeyecek bunun hesabını? Ben yarın işime uykusuz gitsem başıma bir iş gelse kim ödeyecek hesabını sorarım sizlere.

Son düzenleyen: Moderatör:
Yatırım tavsiyesi değildir.

Bu ülkede işim düştüğünde polis de itfaiye de iş yapmadı bugüne kadar. Anca küfür ediyorum tüm teşkilata.

Hesabını kimse ödemeyecek. İnançlı biriyseniz inancınıza göre öteki tarafta bir şeyler olabilir, anca o kadar.

Sokaklarda düğün yapanlar genelde Çingeneler oluyor ve kimse de bulaşmak istemiyor polis bile. 153'ü aramanız hata aslında belediye bir şey yapamaz en fazla zabıta çağırır zabıtayı da kimse kazımaz. Aslında birilerini bulup toplu şekilde polisi ararsanız bir şey olabilir.

Sokaklarda düğün yapanlar genelde Çingeneler oluyor ve kimse de bulaşmak istemiyor polis bile. 153'ü aramanız hata aslında belediye bir şey yapamaz en fazla zabıta çağırır zabıtayı da kimse kazımaz. Aslında birilerini bulup toplu şekilde polisi ararsanız bir şey olabilir.
Geçenler de polisler ile kapışmışlardı. Polise yumruk, sandalye vb. aletler ile saldırdılar. Polisler de bulaşmak istemiyor. Şuan aynı durumda ben de varım. Dünden beri davula vuruyolar. O tokmağı...

Yeni konular

Geri
Yukarı