Sokak kedisini tekrar sokağa bırakmak

wowgenerals

Kilopat
Sokakta 8 aylık bir kedi bulduk ve veterinere götürüp tüm aşılarını yaptırdık karnını doyurduk 10 gün bizle kaldı evimiz bahçeli tüm gün dışarıda duruyordu neredeyse. Şimdi sokağa tekrar bıraktık aldığımız yere sebebi evde 5 yaşında bir British Short Hair besliyorum ve asla uyum sağlayamadılar birbirlerini dövüp duruyorlardı ve British depresyona girdi arkadaşlar yoksa bende istemezdim bırakmak. Eve döndüğümde vicdan yaptım ondan dolayı geri döndüm almak için. Gittiğimde kardeşiyle orada duruyordu ve almaya çalıştığımda gelmedi benle evde dibimden ayrılmıyordu. Arabanın kapılarını açtım girmesi için 20 dakika kadar bekledim fakat gelmedi ve zorla aldığımda kaçmaya çalıştı istemedi gelmek. Arkadaşlar sizce doğruyu mu yaptım çok vicdan yaptım gelmedi ama aklım hala onda ne dersiniz zaten gitmek mi istiyordu acaba?

Cidden dünya adaletsiz bir yer. Öylesine bir lanet düzen var ki herkes birbirini yiyor...

Kedi zaten halinden memnun ve seni tebrik ederim. Vicdan yapma çünkü sen onu iyileştirdin ve kardeşlerinin arasına koydun ve o halinden memnun. Daha bir çok yardıma muhtaç hayvan var umarım daha fazlasını hayata kazandırırız...

arkadaşlar güzel yorumlarınız için çok teşekkür ederim.. bundan sonra hergün yemek bırakacağım ona ama orda olmamasına dikkat edeceğim gelirse almak zorunda kalırım tekrar ve bu durum gerçekten british için çok kötü olacak tek sıkıntı o yoksa 1 dakika düşünmem.. rahatlatıcı ve olumlu yorumlarınız için çok sağolun

Arkadaşlar güzel yorumlarınız için çok teşekkür ederim. Bundan sonra her gün yemek bırakacağım ona ama orada olmamasına dikkat edeceğim gelirse almak zorunda kalırım tekrar ve bu durum gerçekten british için çok kötü olacak tek sıkıntı o yoksa 1 dakika düşünmem. Rahatlatıcı ve olumlu yorumlarınız için çok sağ olun.

Merhaba bende sokakta yavru kedi var, diğer kediler dövüyor diye bildirdiler. Hemen aldım eve getirdim. Evde de 7 tane vardı. 2 aydır bn de hâlâ evdeki kediler ile kavga ediyorlar. Ama aldığım yere birakamiyorum. Çok teşekkür ederim 😊

Yeni konular

Geri
Yukarı