Sokaklarda neden rahatça gezilmiyor?

Arkadaşlar bugün tek başıma biraz top oynamak için evimin yakınında olan parka gittim. Parkta bir grup çocuklar vardı top oynamaya başladım ve bana kitlendi hepsi, ilginç ilginç baktılar. Sonra yanıma gelip nerede oturduğumu falan sordular, söylemedim işin sonunda da biz burada oynacağız deyip beni gönderdiler. Ben de uğraşmak ve başımı ağrıtmak istemediğim için gittim. Farklı bir yere gitmeyi denedim fakat aynı tarz da çocuklar orada da vardı, rahat bir şekilde dışarı çıkıp bir şey yapamıyorum, bu tarz bir durumla karşılaşan, yaşayan var mı? Ne düşünüyorsunuz bu konu hakkında?
Senin yaşın boyun kilon kaç onların kaç ve kaç taneler? Ona göre taktik verecem :)

Arkadaşlar bugün tek başıma biraz top oynamak için evimin yakınında olan parka gittim. Parkta bir grup çocuklar vardı top oynamaya başladım ve bana kitlendi hepsi, ilginç ilginç baktılar. Sonra yanıma gelip nerede oturduğumu falan sordular, söylemedim işin sonunda da biz burada oynacağız deyip beni gönderdiler. Ben de uğraşmak ve başımı ağrıtmak istemediğim için gittim. Farklı bir yere gitmeyi denedim fakat aynı tarz da çocuklar orada da vardı, rahat bir şekilde dışarı çıkıp bir şey yapamıyorum, bu tarz bir durumla karşılaşan, yaşayan var mı? Ne düşünüyorsunuz bu konu hakkında?
Site olmayan heryer böyle artık.

Oturduğunuz yerle ilgili birazda. Tamam böyleleri artık nerdeyse her yerdeler ama bazı yerlerde çok bazı yerlerde azlar. Hiç bulaşmayın hocam. Bulaşmasanız da geleceklerdir ama hemen orayı terk edin. Onlarla uğraşılmaz. Ancak çokta rahatsız ederlerse bir büyüğünüze söylemekte fayda var.

Bende evime yakın bir okula tenis oynamaya gidiyorum. Dediğin tipte çocuklar var ama abi diyorlar :D. Yaşın büyükse sen gittikçe alışırlar.

Bir kere kuzenimle denk gelmiştik böyle 6-7 çocuğa.
Kafa burun dalmıştık (12-13 yaşlardayız)
Ağzımız yüzümüz kaydı ama onları da sağlam dövdük 🤣

Geri
Yukarı