Sokakta anneme söven birkaç ergen

Merhaba, ara sokaktan geçerken 2-3 ergen gelip, "hayırdır l*n, ver şu sigarayı" dedi. Neden dedim, ver onu dediler. Ben de, gidin canımı sıkmayın dedim. O arada video kaydı başlatmıştım. "Bana bak, senin ananı si*****. Benim canımı sıkma" dedi bir tanesi. Diğeri de, "ver şunu babanın GO****** si******" dedi. Ben bunlara ne yapabilirim? Mahkemeye versem olur mu? Yoksa boşuna uğraşmış mı olurum?

Videoyu yedekle.
Karakola git.
Şikayette bulun.

Olay vücut geliştirmeden daha çok teknik bilmede. Boks yapan kalıpsız biri bile, ondan güçlü olan birini çok rahat devirir.

Karşındaki annene söven 16 yaşındaki üç harfliler olduğu zaman sanki teknik vahiyle inmiş gibi mükemmel bir dayak seremonisi başlatabiliyorsun. Tekvando bilmeme rağmen bu tür vakalarda kendimi geleneksel yöntemleri uygularken buluyorum.

@317678 Vücudun önemi var, hiçbir şey yapmasan bile durduğu yerde caydırıcılık sağlıyor. Ama arkadaşın dediği gibi teknik de şart. Kimse Muhammed Ali değil ama en azından karşıyı kolay nakavt edeceğin yerleri bilmek kolaylık sağlar. :)

Dostum şimdiye kadar hiç teknik kullandığımı hatırlamıyorum. Geçenlerde biri elindeki çivi ile arabamı çiziyordu, Redbull içmişcesine kanatlandım diyebilirim yanına giderken :D

Dostum şimdiye kadar hiç teknik kullandığımı hatırlamıyorum. Geçenlerde biri elindeki çivi ile arabamı çiziyordu, redbull içmişcesine kanatlandım diyebilirim :D.

Bir insan neden böyle bir şey yapar ki millet artık affedersiniz kudurdu.

Bu ülkede açıkçası mahkemeyle uğraşacağına kendi işini kendin çözeceksin.

Geri
Yukarı